Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha apukám...

Mit csináljak ha apukám élettársának a lánya így viselkedik?

Figyelt kérdés

Nos,az a helyzet,hogy apukámnak augusztus óta van egy ú élettársa,akinek van egy lánya.És most a karácsonyi szünetben voltam 4 napot apukámnál.Megyek be a szobámba,erre látom,hogy más cuccai vannak ott,meg egy csomó poszter van fent a falon valami énekesekről.Odamegyek apukámhoz,és kérdőre vonom,hogy mégis ki lakik az én szobámba(egyébként egy nagy házról 5 szobásról,beszélünk).Erre apukám mondja,hogy az a szoba a Lauráé(így hívják a csajt).Ezen kiakadtam,mert úgy volt megbeszélve,hogy az én szobám MELLETTI hálószoba lesz az övé.Apukám erre azt mondta,hogy a Laura azt mondta neki,hogy az a szoba neki kicsi,így megengdték neki,hogy az én hálószobámba költözzön,mondván,hogy én amúgy ritkán jövök,ami nem igaz,mert minden 2. hétvégén ott vagyok. Egyébként ami Laura eredeti szobája lett volna,az nem kicsi.

A másik dolog amin kiakadtam,hogy a csaj majdnem egy órán keresztül folyatta magára a melegvizet zuhanyzáskor,tehát nekem már alig maradt.

Meg a csaj,állandóan cukkol,apu meg az élettársa Laura pártját fogják.Plussz a lány állandóan cikiz a nevem miatt.Pedig nekem tetszik a nevem.

Mit tegyek?

(Egyébként én is meg Laura is 15 évesek vagyunk)


2014. jan. 5. 13:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%
nehogymár megalázkodj, közöld vele hogy AZ a te szobád és kész, ne alázkodj meg mert mégjobban nyeregbe érzi magát
2014. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ma 14:23!

Köszi a választ! Nem sértettél meg,nagyon jó,hogy nevekhez ilyeneket kapcsolsz! :)

2014. jan. 5. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!