Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is baj hogy ilyen...

Szerintetek is baj hogy ilyen vagyok? Mert szerintem egyáltalán nem.

Figyelt kérdés

Eléggé visszahúzódó vagyok, nincsenek barátaim, de valamiért nem érzem hogy szükségem lenne rájuk. minek, ha van családom?? a legtöbb időmet egyedül töltöm, nem szeretek beszélgetni vagy más emberekkel időt tölteni. A családom néhány tagja már pszihológushoz akar vinni, mert azthiszik depressziós vagyok, de én így jól érzem magam. meg persze nem akarom hogy feleslegesen kidobjanak annyi pénzt agydokira, ha egyszer semmi bajom. jól érzem magam egyedül, és lehet hogy nekik ez fura, de nekem meg az a fura hogy ők nem ilyenek. anyám meg folyton kérdezi hogy mi bajom van és nem hiszi el hogy semmi, csak nem szeretem társaságban tölteni a szabadidőmet

szerintetek is zakkant vagyok?:)



2014. jan. 10. 20:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Mindenesetre fura. Én is aggódnék a szüleid helyében.
2014. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
az ember társas lény, szóval igen
2014. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
90%
Én is olyan vagyok mint te :D vannak barátaim de olYan kapcsolatokat nem epitek ki hogy ha megbantanak akkor az nekem fájjon meg kell tartani egy határt ésnem lesz probléma tehát barát kell de ne vedd túl komolyan :))
2014. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2es! TE vagy társas lény. de nem vagyunk egyformák, én pl kifejezetten rosszul érzem magam ha emberek vannak a közelemben
2014. jan. 10. 20:25
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja en is
2014. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak nyugodtan. Ugyan én azért igénylem a társaságot, de van amikor én is begubózom, és alig beszélgetek valakivel. Vannak mély kapcsolataim, közeli barátaim, párkapcsolatom, de igénylem az egyedüllétet is. Szerintem ebben semmi különleges nincs, megtanultad magad egyedül is elfoglalni, és ez nem rossz dolog. :)
2014. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
szerintem tök jó hogy nincs szükségem más emberekre ahhoz hogy jól érezzem magam:D
2014. jan. 10. 20:36
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

le lehet pontozni, de ez az igazság, több millió év evolúciós fejlődését nem lehet meghazudtolni :)

te is ugyanúgy igényled a társaságot, sőt, ezt magad is leírtad, idézem: minek, ha van családom

ergo, számodra fontos a családod jelenléte

egyébként egy barát mindig jól jön, segít ha baj van, mindig számíthatsz rá

durva és csúnya ilyet kimondani, de a családod nem lesz veled örökké :(

2014. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2014. jan. 10. 20:37
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
egyébként teljesen különböző dologról beszélsz, az jó, hogy nincs szükséged más emberre ahhoz, hogy jól érezd magad, az azonban már durva, hogy kirekeszted magad a társadalomból
2014. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!