Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám azt hiszem alkoholista...

Az apám azt hiszem alkoholista, minden nap iszik nem túl keveset és nem túl sokat, ez igy elég nagy baj, de az mégnagyobb hogy néha bevadul és nagyon agresszív édesanyámmal. Tudnék valahogy változtantni rajta?

Figyelt kérdés
megveri, üti , csapkod , asztalt lever, nagyon dúrva, én nem tudok mi tévő lenni, megmondtam neki hogy ha komolyabb baja lesz az anyukámanak nem tűröm el, ami azt jelenti hogy feljelentem, de ezt mondom én nem tudnám a saját apámat feljelenteni, nem tudom mitévő legyek, hogyan tudnám leállítani az egészet, nagyon kékészít.
2008. júl. 16. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

vagy feljelented, vagy elvered.

vagy tűrsz tovább. nem nagyon lehet mit csinálni. Amíg nem bánt ténylegesen valakit, vagy nem szedi ízekre a lakást, addig nem nagyon lehet tenni ellene semmit.

2008. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg az anyukádnak, ha váláson töri a fejét,mert esetleg fél...akkor te mellette vagy és támogatod.

Lehet hogy már csak miattad akarnak együtt maradni.

Senkinek nem kell így élni mint az anyukádnak..beszélj vele, hogy tisztábban lásd mire gyanakszol..és ha esetleg durvul a helyzet, be kell látno,hogy anyukádnak lehet jobb lenne külön.

A feljelentés pedig felesleges fenyegetőzés, mert ugye tudjuk, hogy amíg nincs vér,nem is tesznek semmit, mert apukádnak addig teljes joga van a lakáshoz..legfeljebb annyiit érnél el, ha még nem vagy 18 éves elhelyeznének tőlüktávol, esetleg egy intézetbe, mert az onnantól, hogy feljelentéés érkezik a gyámügyre is tartozik.

2008. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, voltr vér már elég, nem akarnak válni, szeretik egymást csak apámnak elborúl az egya részegen, nem tudom mit tegyek
2008. júl. 16. 18:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátom apja addig verte az anyját amíg a fiai akkorák nem lettek hogy ők fogták le és egy kicsit helyre tették(csak annyira hogy érezze ő húzná a rövidebbet).Azóta szent a béke.Ha szeretik egymást akkor beszélni kéne apád fejével hogy ez így nem megy tovább és ha nem változtat elveszít téged meg az anyukádat is (muszály valahogy hatni rá)
2008. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A testvérem fiú már 25éves

de őt nem nagyon érdekli, mondtam már apámnak de nem lehet beszélni vele, talán esetleg ha elvonókúrára mene vagy magátol leállna akkor esteleg melhetene oldani de nem tudom h hogy vehetném rá

2008. júl. 16. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Már nem azért, tudom h nem lehet könnyű, de én még annak se tűrném, hogy ha verjen, akit halálosan szeretek. Apukádból ezt az alkohol hozza ki, tehát bármit is tesztek, amíg iszik nem fog változni semmi. Anyukádnak öntsd ki a szíved, és ha maga miatt nem is , miattad lehet h lépne vmit. Véleményem szerint költözzetek el rokonhoz, v egy bizalmashoz, h apukád is tudjon 'gondolkodni'
2008. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
85%

Mondj az apádnak pl ilyeneket, hogy:

nagyon összement a szemedbe, meg ilyesmi, hátha a fejéhez kap.

2008. júl. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Midenképpen segítened kell!Apukád nyugodtan csinálja,mert tűritek!Szerintem vannak nagyszülők,próbáld elmondani nekik!Gondold el történik valami tragikus veletek és te hibásnak fogod magad érezni mert nem cselekedtél!Anyukáddal is beszél,kerlek ne enged,hogy megalázza a részeges apád,mindenkinek van önbecsülése.Így a Te életed is tönkremegy,véd meg az az asszonyt aki a legdrágább neked az édesanyádat!Szeretettel gondolok rátok!
2008. júl. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát akkor ez szívás az én szüleim nem veszekednek sose és apám 73000 ft keres havonta anyám meg 80000 ft-ot bibibí
2011. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség, nem kell segítenie, anyuka felnőtt nő, ha ez kell neki, így járt.
2015. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!