Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Szűlők vs...

Mi tévő legyek? Szűlők vs barát? Probléma részletes kifejtése lent!

Figyelt kérdés
Segítsetek! Édesanyám nem fogadja el azt, hogy párkapcsolatban élek. Nem találkozhatok ott és akkor a párommal amikor akarok. Nem tölthetünk együtt hosszabb időt, de még kirándulni sem mehetünk el egy napra sem. Több napos kirándulásról inkább ne is beszéljünk. Itthon mindig megy a harc emiatt. De közben a párom is piszkál, hogy ő szeretne önállő életet, szeretne szórakozni, bulizni, szeretkezni amikor kedve van, kötöttségek nélkül. Nem vagyunk már gyerekek (én 21, a párom 23), de még nagyon fiatal a kapcsolatunk (3hónap). Nem akarok választani a családom és közte, úgy érzem ez még korai lenne. De néha úgy érzem felőröl ez az egész helyzet. Sokszor csak sírni van kedvem, mert egyik fél sem enged. De én szeretem a szüleimet is és a páromat is. Mit tegyek?
2009. dec. 1. 22:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Tanulunk még mindketten. Nem is szeretnénk összeköltözni, de közös programokat sem szervezhetünk még nappal sem, mert anyukám szerint nem helyénvaló.
2009. dec. 1. 22:39
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Neki hány gyereke volt már a te korodban?:>
2009. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Egy sem. Elég későn házasodott. Talán ez is a baj, 27 év a köztünk lévő korkülönbség.
2009. dec. 1. 22:41
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A felnövés alatt azt értem, hogy el tudd dönteni, hogy mit akarsz és ne mások mondják meg neked, hogy kivel és mikor lehetsz.
2009. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt öreg. Az enyém 36 volt.
2009. dec. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban igazam van néhány előttem szólónak, hogy neked is felnőttként kell viselkedned. az az is jelenti, hogy a saját döntéseidet te hozod meg és a saját életedet éled. Ülj le vele és beszéld meg. Nem hiszem, hogy 21 évesen ő otthon ült és nem ment sehová, nem volt barátja, nem voltak barátai.
2009. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ő nem ment sehová. Barátja volt, de nem vette komolyan. Szerinte nekem sem kellene komolyan vennem.
2009. dec. 1. 22:56
 18/24 anonim ***** válasza:

szerintem anyukád csak irigy rád.

mi lenne, ha kicsit radikálisabb lennél e tekintetben?

nem hiszem, hogyha el akarsz menni otthonról, akkor odaköt a kerítéshez! :)

menj el a pároddal sétálni, kávézni, kirándulni, moziba.

mégis mivel tudná szankcionálni ha egy kicsit lázadozol ellene???

2009. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Keress munkát. Azt veszik felnőttszámba, aki fizetést kap.
2009. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Ha édesanyád ennyire ragaszkodik hozzád, akkor igazán megteheted azt hogy kihúzod a vállad, felemeled a fejed és azt mondod, Nem anya, most az lesz amit én akarok különben sosem lesz belőlem felnőtt ember! Ha anyukád igazán szeret téged, ugy is elfogadja, hiszen mint látod ragaszkodik hozzád és nem akar elveszíteni!

Saját életed van, és te irányítod! Sok sikert!!

2009. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!