Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Szűlők vs...

Mi tévő legyek? Szűlők vs barát? Probléma részletes kifejtése lent!

Figyelt kérdés
Segítsetek! Édesanyám nem fogadja el azt, hogy párkapcsolatban élek. Nem találkozhatok ott és akkor a párommal amikor akarok. Nem tölthetünk együtt hosszabb időt, de még kirándulni sem mehetünk el egy napra sem. Több napos kirándulásról inkább ne is beszéljünk. Itthon mindig megy a harc emiatt. De közben a párom is piszkál, hogy ő szeretne önállő életet, szeretne szórakozni, bulizni, szeretkezni amikor kedve van, kötöttségek nélkül. Nem vagyunk már gyerekek (én 21, a párom 23), de még nagyon fiatal a kapcsolatunk (3hónap). Nem akarok választani a családom és közte, úgy érzem ez még korai lenne. De néha úgy érzem felőröl ez az egész helyzet. Sokszor csak sírni van kedvem, mert egyik fél sem enged. De én szeretem a szüleimet is és a páromat is. Mit tegyek?
2009. dec. 1. 22:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen már feleség voltam. És nem volt ez rég... Szóval mond el szépen édesanyádnak h hagyja élni az életed. Mert ha nem az a fiú akkor lesz más úgyis, nem gondolhatja h majd ott ülsz a szoknyáján míg meg nem hal.
2009. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én a párommal szintén ezt élem meg, nekünk is friss még a kapcsolatunk és az ő anyja is hasonló, mondjuk ennyire nem durva…hát…..végül is valószínű, h elvei vannak az öreglánynak, a másik lehetőség, hogy irigy rád……biztos nem szereti senki eléggé, ezért választotta azt, hogyha neki se jó, akkor a lányának se legyen….nálunk a favorit dumák a következők: „házasságig nincs szex, mert tisztán kell férjhez menni” , „miért veszed komolyan a fiút” , „ne találkozzatok olyan gyakran”. Idővel megszelidülnek a dolgok szerintem, de higgadtan kell addig hozzáállni, amíg lehet. Szép szóval csak a buta ember nem tud elérni eredményt általában.
2009. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Most le leszek pontozva(feláldozom most a népszrűségemet):-)és antiszociális választ adok, de egy orbitális pofont le kéne keverned otthon, onnastól kezdve nem kötözködne senki veled és nem szólnának bele, h mit csinálsz.
2009. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

ha lehet, azert ne pofozkodjatok

irj anyukadnak egy szepen megfogalmazott levelet

ird le, mi bant teged, hogy mit kellene valtoztatni es ajanlj kompromisszumot, olyasmit, aminek nagyon orulne

ha ez sem valik be, akkor keress munkat suli mellett es koltozz el

2009. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!