Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha a 19 éves...

Ti mit szólnátok ha a 19 éves lányotok összejönne egy 38 éves férfival?

Figyelt kérdés
19 éves a lányom, 1 hónapja összejött egy 38 éves pasival, akinek van egy 11 éves kislánya, feleségétől lassan 1 éve szétmentek,külön laknak éppen válnak! Nagyon jól néz ki a hapsi, sikeres, gyönyörű lakása van és nagyon jól él! Lányommal nagyon jól kijönnek, nincs a nyakán állandóan, heti 2szer alszik nála, van szebed tere a lánynak ! Jól ki jönnek...De akkor is ez a korkülönbség itt van...Szerintetek ? 44/Nő
2014. jan. 16. 16:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
30%

Hát nem örülnék. Az ilyen kapcsolatok a kezdeti mennyei boldogság ellenére 90%-ban zátonyra futnak.


Ezt elmondanám, de mást nem csinálnék.

2014. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
52%
Én nem örülnék, de hagynám. 99%-ban pofáraesés lesz belőle, de ez így van jól. A lányod még szinte gyerek, a férfival pedig komoly bajok vannak, ha közel 40 éves létére tinilányok után mászkál. Viszont hagynám, mert legalább a lány egy életre megtanulja, hogy mit szabad és mit nem. Tanácsból, jó szóból sose értenek a lányok, de ha magunk tapasztaljuk meg az megmarad. :) Magának kell megtapasztalnia az élet buktatóit. Kell is neki ahhoz, hogy kialakuljon a saját értékrendje és gondolkodásmódja. Lelkileg is meg fog erődödni szakítás után. Arra az egyre viszont figyelj oda, hogy jól sulyold belé, hogy ne legyen terhes!!! Akkor elrontja az egész életét. Ez a pasi tapasztalatszerzésre lesz neki jó, nem férjnek!
2014. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
52%
Minek pocsékolja olyan emberre az életét akivel úgy sincs közös jövőjük?
2014. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
74%
biztos csak pénzeli,meg megkurja...kb ennyire lehet jó a lányod neki,hát egészségükre :D
2014. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám nem csinált nagy cirkuszt. Mondjuk én 22 voltam. Megkért, hogy mutassam be, egész jól kijönnek azóta is. Mi meg már 8 éve együtt vagyunk :)
2014. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom. Én 24 éves vagyok, de még egy 30 évessel is furán érezném magam a kor és tapasztalati különbség miatt, nemhogy egy 38 évessel, aki az apám lehetne! Szerintem a lányodnak apakomplexusa van, a pasi meg vagy csak játszadozik a lányoddal, vagy egy kis k.u.r.v.á.n.a.k akarja, mint általában ezek az idősebb pasik a tinilányokat (akkor veszi elő, ha szüksége van rá), vagy pedig baj van a pasi fejével, hogy szinte még gyerekek után rohangál. Egy normális ember vele egyenrangú szellemi partnert akar, nem egy kis tinit, aki még alig tud valamit az életről.
2014. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Nekünk a baráti körünkben a legtartósabb házasság az, ami a főnököm és a férje közt van :) A nő 20 éves volt, a férfi 42, amikor megismerkedtek, huszonéves gyerekeik vannak, nem csal senki senkit, tényleg jó velük lenni, mert jó őket együtt látni. De az tényleg nem érdekkapcsolat volt, nem volt pénze egyiknek sem, nem volt főnök-beosztott viszony, ilyesmi.


De kérdező, belőled süt, hogy imádod, hogy a gyereked gazdag pasit fogott...

2014. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
68%

Hát én kész vagyok... normálisak vagytok? Egy 38 évesről úgy beszéltek, mintha vénember lenne?


Banyek, mostanában csak 13-26 éves csitrik járnak erre az oldalra?

2014. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
46%
Nem, egy 38 éves, férfi nem vénember. De! Azért egy 19 éves fiatal lány ,aki nem rég még az iskola padot koptatta , elég gáz, hogy összejön egy olyan emberrel, aki szinte az apja lehetne! Ráadásul általában az ilyen kapcsolatok egyáltalán nem hosszú életűek, ezt mindenki tudja. Egyébként húznám a szám, hogy a lányom ilyen hülye, de hát nem vagyunk egyformák. Amúgy érdekes, hogy azt írod mennyire boldogok, és biztos sokáig együtt lesznek, jaa hát 1 hónap után...:D
2014. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
19 éveshez egy 38 éves igen az, vénember.
2014. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!