Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha a 19 éves...

Ti mit szólnátok ha a 19 éves lányotok összejönne egy 38 éves férfival?

Figyelt kérdés
19 éves a lányom, 1 hónapja összejött egy 38 éves pasival, akinek van egy 11 éves kislánya, feleségétől lassan 1 éve szétmentek,külön laknak éppen válnak! Nagyon jól néz ki a hapsi, sikeres, gyönyörű lakása van és nagyon jól él! Lányommal nagyon jól kijönnek, nincs a nyakán állandóan, heti 2szer alszik nála, van szebed tere a lánynak ! Jól ki jönnek...De akkor is ez a korkülönbség itt van...Szerintetek ? 44/Nő
2014. jan. 16. 16:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

anyuka helyében nem aggódnék. amint véget ér a nagy lángolás, a kislány dobbant egy másik fickóhoz, aki feltehetőleg fiatalabb lesz.


friss érettségivel a hátam mögött nekem is volt pár érdekes kalandom nálam idősebb pasikkal, de aztán mégis egy velem egykorú fiú lett életem párja.

2014. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
50%

Jajj, mindenki azt hajtogatja, hogy ennek a kapcsolatnak mennyire nincs jövője, meg majd 20 év múlva mi lesz, meg 90%-ban zátonyra futnak az ilyenek stb., de ezek közül a válaszolók közül ki van még mindig azzal van, akivel 19 évesen? Meg merem kockáztatni, hogy BÁRMELYIK 19 éves kori kapcsolatnak a 90%-a zátonyrta fut, nem kell hozzá nagy korkülönbség.


Ennek ellenére nem örülnék, ha a lányom egy ennyivel idősebb, gyermekes férfival jönne össze. Lebeszélni nem akarnám, de beszélgetnék vele róla, elmondanám a véleményem. Onnantól ő dönt.

2014. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nekem édesapám volt 38 éves, amikor én 19, szóval ez így látatlanul eléggé durvának hangzik, de ettől még nem ítélkezek felettük. Ismerek olyan házaspárt, akik között 15 év korkülönbség van, és ezt csak később tudtam meg, amúgy max. 4-5 évet tippeltem volna ránézésre. Nagyon boldogok, lassan 30 éve házasok, három gyerek, két unoka.
2014. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!