Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában féltékeny vagyok a...

Mostanában féltékeny vagyok a feleségemre ok nélkül. Ti is szoktatok így lenni? Hogyan küzdhetném le? Az a baj már szerintem észre is veszi és azóta furcsán viselkedik velem.

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 12:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Néha rám is rámtör a féltékenység teljesen ok nélkül, a párom viselkedése nem változott meg, ez biztos. De ilyenkor nem is csak féltékenységet érzek, hanem általánosan negatív a hangulatom, nincs jó kedvem. Ez általában 1 napig tart. Mondjuk én nő vagyok és betudom ezt a ciklusom változásának, nem tudom, hogy nálad mi oka lehet.
2014. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%
En azert nyitva tartanam a szemem. Nekem a megerzeseim eddig tobbnyire az igaz utra tereltek. Valoszinu azert erzel valamit, mert valami nem kerek. Valahol hibadzik az egesz. Probalj meg visszaemlekezni, hogy mi az ami nem kerek es tegyel fel ra keresztkerdeseket...
2014. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%
Minden ember megérzi ha nincs egyedül egy kapcsolatban, vagy ha közelít a másik ember elvesztésének ideje.
2014. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!