Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Nagyon magányo...

Mi tévő legyek? Nagyon magányos vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy férjem és egy 9 hónapos kisfiam. Egész nap itthon vagyok (H1N1 miatt sehova sem megyek mivel a 9 hónapos fiamat nem lehet beoltatni még). Férjem kb. 7 hónapja éjjel nappal dolgozik ez azt jelenti, hogy hétköznap reggel 7-kor megy el és este átlagba 9-re jön haza. Hétvégén szombaton és vasárnap is dolgozik kb. ugyanígy. Egy hónapba egyszer van itthon vasárnap akkor meg egész nap a csukott ajtó mögött alszik, csak enni jön ki. Borzasztóan egyedül vagyok. Nincs kivel beszégetnem. (az összes barátnőm külföldön van vagy nagyon messze, senki nem látogat meg). Szüleim is dolgoznak és messzebb laknak egy hónapba kétszer látom őket kb. 4 órára. Szeretek a fiammal lenni, de vágyom más társaságára is. A férjemmel már beszéltem erről, de csak annyit mondott. Jussak túl rajta és ne gondoljak rá. Úgy érzem nem ért meg. Egyre inkább elhúzódom tőlle, a szexuális életünk is 0 és én vagyok aki erre panaszkodik ő nem. Most azért írok mert hívott, hogy mivel vidéken van ma már nem jön haza majd csak holnap este, mert ott kell maradnia. Félek, hogy depressziós leszek. Elsírom magam mostanában sokszor. Szerintetek mit tudnék tenni. Néha úgy érzem menekülnöm kéne innen ebből a közegből, persze bármit is tennék csak a fiammal. Ő az aki még tartja bennem a lelket.
2009. dec. 3. 20:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gondolom a férjed se hobbyból dolgozik ennyit, de megértelek. Mert én is ebben vagyok kb, csak azzal a különbséggel, h én kismama vagyok, és a páromat most rugták ki. Nyugodtan mondhatom, h SAJNOS!!! Én is mindig itthon ülök, egyedül. Szívesen felvenném veled a kapcsolatot. Ha gondolod írj privátot!
2009. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nézz be a helyi plébániára. Sok helyen működik baba-mama klub, ha nem is vagy vallásos, lehe szívesen látnak.

Férjednek mindenképp mondd meg, hogy ezzel a mentalitással 1-2 éven belül tonrke fog menni a család.

2009. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!