Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Mit tegyek, hogy a párom ne legyen munkakerülő?

Figyelt kérdés

Mindketten most diplomáztunk, én január elején, ő hétfőn. Én már korábban, november környékén találtam munkahelyet, jövő héten kezdek. Ő azonban azt mondta, mikor még tanul, nem foglalkozik a munkakereséssel, majd ha végzett. A nagy unszolásomra és a segítségemmel ma megírtuk az önéletrajzát. Mondtam, írja össze milyen cégeknél próbálkozna, de nem akarja. Azt mondja majd hétfőn, hétvégén már nem akar ilyesmivel foglalkozni. Ráadásul irreálisak az elképzelése a fizetésekről, nem fog szerintem olyan sokat kapni, mint amennyit vár, örüljön, ha a végzettségének megfelelően tud elhelyezkedni (én ebben sem vagyok biztos).

Szeretnénk összeköltözni albérletbe, de az én keresetem nem lesz arra elég, hogy mindketten megéljünk belőle.


2014. jan. 24. 21:36
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
60%
Hadd pihenjen szegény. Eddig folyton tanult, és most egy hetet sem hagyod pihenni... Szép kis párja lehetsz.
2014. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
93%
Miért tartanád el, ha még össze sem költöztetek?:)))
2014. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
77%
Amikor én államvizsgáztam adott év májusában, augusztusban kezdtem el dolgozni. Ez nem munkakerülés... Azóta is dolgozom egyfolytában. Ennek már 15 éve:):): Akkor azt gondoltam, hogy az utolsó nyaram legyen szabad. Azután kezdtem el én is keresni munkát, miután lediplomáztam.
2014. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
65%

Miért tartanád el te????

Rettenetesen unszimpatikus, kemény és kegyetlen vagy a megszólalásaid alapján. Remélem a szegény fiú ezt hamar észreveszi és dobbant mellőled.

2014. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerű, nem kell összeköltözni addig, amíg nincs mindkettőtöknek állása. És ha hirtelen megbetegedne, vagy baleset érné- akkor is ilyen kemény szavakkal illetnéd?????
2014. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
30%
igaza van a kérdezönek, már korábban el kellett volna kezdeni munkát keresni.. kérdezö, sajnos ezzel a fiuval, nem lesz hosszutávun kivitelezhetö az együttélés.. ha valaki akar valamit, elörébb jutni, akkor idöben el kezd kutakodni, hol, mit lehet..tervekkel áll elö stb. a bátyám detto ez...huzta halasztotta a dolgot, majd hétfön elkezdi, majd jelentkezik ide is meg oda is...3 éve diplomázott, 3 éve teng-leng..és végül örül, ha közmunkára felveszik, vagy idény munkákra nyárra.
2014. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
60%
16/16 szerintem nincs igazad, mint írtam, én is lediplomázás után kerestem munkát, találtam is, és 15 éve ott dolgozom, nagyon szeretem a munkám. Nem kell feltétlen már akkor munkát keresni, amikor még nem is végzett az ember.
2014. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó azért az ég és föld a különbség a kettő között. Miért tartanád el, ha nem is éltek együtt? Akkor előtte ,miből éltetek?
2014. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Sajnos elvárja, hogy én fizessek mindent, amikor megyünk valahová. Én már a suli mellett is dolgoztam rendszeresen diákmunkát, meg ösztöndíjat is kaptam, félretettem, van megtakarításom. Neki semmi, mondván minek az... Aztán ha moziba mennénk, én hívom meg, vagy ha vacsizni vagy bármi...
2014. jan. 24. 22:00
 20/36 anonim ***** válasza:
68%
Én is most januárban államvizsgáztam, de amíg nem tettem le az utolsó vizsgát is, nem kerestem állást. Inkább a vizsgára koncentráltam.
2014. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!