Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez? Elegem van!

Miért történik ez? Elegem van!

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok.. Apu és anyu nagyon sokat veszekednek, értelmetlen szócsatákat vívnak, és nekem már nagyon elegem van. Nincs egy ebéd, amikor ne kezdenének el veszekedni. Már nagyon ki vagyok borulva, nem tudom mit tettem, amiért ezt érdemlem. És még csodálkoznak, hogy nincs jó közérzetem... Egyszer már szét is költöztek, de anyu visszajött, mert hiányoztam nagyon neki. Akkor azt hittem, jobb lesz, de minden a régi. Minden értelmetlen, említésre sem méltó dolgon összekapnak. Ha leülnek megbeszélni, szintén veszekedésbe csapnak át a dolgok. Nekem meg már nagyon elegem van. Minél előbb szeretnék már elköltözni itthonról, de még nem tehetem meg.. Addig is kellene valami megoldás, de már nagyon kész vagyok...
2009. dec. 4. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

A szüleidnek alapból tudnia kellene, hogy az ilyen vitáknak ne legyél szem és fültanúja. Nem akarom őket bántani, de ez részben minősíti őket.

Beszéltél már velük erről, hogy ez neked nagyon nem jó? Hátha akkor észbekapnának.

Ha nem és tényleg mennél otthonról válassz olyan sulit ahol van kolesz és legyél koleszos.

Vagy nincs más családtagod aki tudna ebben segíteni? Akár abban hogy beszéljen a szüleiddel vagy abban hogy odakltözz hozzá (nagyszülők stb.)

2009. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a helyzetben vagyok, már nagyon mennék itthonról, de sajnos nincsen pénzem, se munkám :S teljesen átérzem :(

22l

2009. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha tehetem, elmegyek otthonról, ha jelenet készül.
2009. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vonulj el! Biztos kapuzárás v. ilyesmi. Tudasd velük, hogy miattad ne kínlódjanak (ha már nincsenek tekintettel arra sem, hogy hallod), menjenek külön és ingázol. Lehet, mind2 boldog ember lesz. Vagy rájönnek, mennyire szükségük van egymásra. Kitartás!!
2009. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!