Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthagynátok egy munkahelyet,...

Otthagynátok egy munkahelyet, ha a volt párotokkal sokat találkoznátok ott?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 18:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én úgy szakítottam a volt barátommal, hogy én már semmit nem éreztem. Közömbös volt teljesen. Nem szerettem, nem érdekelt, nem is akartam találkozni, teljesen hidegen hagyott. Szóval az sem érdekelt volna, ha a munkahelyemen ott járkál nap mint nap. Őt valószínűleg jobban zavarta volna. De én amúgy is elég érzelemmentes ember vagyok, mindig az eszem vezérelt. Ha jó munkahely, akkor fontosnak tartanám megtartani.
2014. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Amennyiben szeretném a munkahelyemet, nem.

Ha csak egy pillanatra is megfordulna a fejemben, hogy nem ez a tökéletes munkahely nekem (és még az exem is folyton jelen van ott), akkor elkezdenék más állás után nézni és ha a másik helyen már tárt karokkal várnak, lelépnék.

2014. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez indok lenne azt hiszem nálunk nem dolgozna senki a cégnél...a munahely az munkahely nem a magánélet színtere.
2014. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 zabmester ***** válasza:
100%
Hát az attól függ, hogy MELYIK volt párommal. Van olyan, akivel öt percig sem szeretnék egy légtérben tartózkodni, de ez egyetlen személy. Bárki más, akihez valaha közöm volt, nem zavarna annyira (vagy inkább semennyire), hogy miatta otthagyjam a munkahelyemet.
2014. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

dehogyis. valahogy meg lehetne oldani kulturált keretek közt. egyik exemmel néha találkozunk a munkahelyünkön, mert ugyanabban az irodaházban dolgozunk, de egy köszönést mindkettőnk kibír, annak ellenére hogy a szakítás nem volt túl kíméletes.


szeretem a céget, szeretem a munkámat, ha az exem a mellettem lévő asztalnál ülne még az sem zavarna annyira hogy emiatt váltsak.

2014. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Heiszenberger Márta. ***** válasza:
66%

Én előbb hagynám ott a munkahelyemet,ha együtt kellene vele dolgoznom,mint szakítás után.

És ez nem a párkapcsolatom nyomorúságát mutatja,hanem én általánosságban így gondolkozok a munkahelyi kapcsolatokról.

2014. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság, kérdező? Hogy döntöttél?
2014. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!