Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok? Váljunk...

Ti mit csinálnátok? Váljunk el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A férjem dolgozik napi 10 órát...munka után minden nap megy sörözni,ami kb. 3-4 órahossza...vasárnap is amikor fölkel akkor indul a sörözőbe...és ezt teljesen jogosnak érzi,mivel ő dolgozik és megérdemli a sörözést.Na,és vagyok én aki mosok,főzök,takarítok,bevásárolok és nevelem a másfél éves és hat hónapos gyerekeinket...sőt még egy kisgyerekre vigyázok a mieink mellett,hogy én is keressek egy kis pénzt.És ha ezt megemlítem akkor annyit mond,hogy tán az a baj,hogy 3 percre elmegy itthonról. Én persze ha megyek valahova akkor a gyerekeket is húzom magammal.mit csináljak?
2014. jan. 28. 13:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

A párod alkoholistának tűnik. Én biztos nem maradnék olyan ember mellett, aki a családja helyett a kocsmát választja.


Igen, 10 óra munka sok. De veletek mikor van együtt?

2014. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
9%
Nyomd a kezébe a gyerekeket, és menj kikapcsolódni. Rád fér. A gyereknek két szülője van:D De mondjuk azt is hozzá kell ám tenni, hogy ha nem biztosítod a nyugodt otthont akkor ne csodálkozz ha szegény pasi inkább a kocsmába megy, mint haza.
2014. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
estenkent egy órát...de akkor is a számítógép előtt ül
2014. jan. 28. 13:53
 4/24 anonim ***** válasza:
25%
3 Ő akarta a gyerekeket vagy te?
2014. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem tegnap óta ilyen.

Szülj még kettőt, hátha megváltozik...

2014. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem szültem volna neki gyereket, ráadásul kettőt.

Valamiért nyilván nem érzi jól magát otthon, beszéljetek róla.

2014. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
azóta ilyen mióta megvannak a gyerekek...és határozottan ő volt jobban rajta,hogy legyenek gyerekek...persze én is akartam...
2014. jan. 28. 13:55
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem üljetek le beszélgetni. Szerintem egy kicsit besokallt a két kicsitől, és nyugalmat akar, de közben arra nem gondol, hogy neked se könnyű.


Menekül otthonról. Ha ezt vitával akarod megoldani, akkor lehet hogy végleg elmegy.

Próbálj meg közös programokat szervezni. A kicsiket hagyjátok nagyszülőkre, és találjatok újra egymásra. Ez az időszak általában nehéz mindenkinek.

2014. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
13:15-ös nyugi van itthon,amennyire a 2 gyerek mellett nyugi lehet...
2014. jan. 28. 13:58
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Akármennyit is dolgozik, az nem normális, hogy minden nap eljár inni, ráadásul ilyen hosszú időre, és hogy hétvégén is ez az első dolga. Nem is akar veletek lenni? Akkor minek vagytok együtt, nem? Munka után, otthon a családdal is jól esne neki egy sör, nem kell azért minden nap elmenni 3-4 órára.

Én nem tudnék hosszú távon így élni. Tehát változtatnia kéne ezen mindenképpen. Az nem ok, hogy sokat dolgozik, valami más gondnak is lennie kell. Próbálj vele beszélni és nem fogadd el, azt indoknak, hogy ő sokat dolgozik. Te is! Akkor te is igyál minden nap?

2014. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!