Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok? Váljunk...

Ti mit csinálnátok? Váljunk el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A férjem dolgozik napi 10 órát...munka után minden nap megy sörözni,ami kb. 3-4 órahossza...vasárnap is amikor fölkel akkor indul a sörözőbe...és ezt teljesen jogosnak érzi,mivel ő dolgozik és megérdemli a sörözést.Na,és vagyok én aki mosok,főzök,takarítok,bevásárolok és nevelem a másfél éves és hat hónapos gyerekeinket...sőt még egy kisgyerekre vigyázok a mieink mellett,hogy én is keressek egy kis pénzt.És ha ezt megemlítem akkor annyit mond,hogy tán az a baj,hogy 3 percre elmegy itthonról. Én persze ha megyek valahova akkor a gyerekeket is húzom magammal.mit csináljak?
2014. jan. 28. 13:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
8%

19 Rögtön rámutogatsz. Kisöreg egyetlen percet nem gondolkoztál azon a tenger mondaton amiket itt leirtak. Nem tudsz egyetlen percet felmutatni, hogy meghallottad amiket próbálunk neked segíteni.Érted?


Akinek két ilyen kicsi gyereke volt az tudja milyen nehéz, nem véletlenül nyomja neked a hegyibeszédet.

2014. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
21 Játszani tisztaságban és nyugiban jó, nem olyan felnőttel aki vibrál a fáradságtól és a kimerüléstől, és ha maga köré néz csak azt látja mit kell még csinálnom?
2014. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: fárasztó a gyereknevelés, sokkal jobb egy kis ivászat a kocsmában. Ha engedik, miért ne? Előbb -utóbb végleg a könnyebb utat választja. Sok férfi eszetlenül vállal gyereket, aztán a terhet otthagyja a másik nyakán. Jól pofán kellene valakinek nyomni...
2014. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Neki ez a könnyebik út.Könnyebb a kocsmába meg az italba menekülni a mindennapok elől,mint otthon foglalkozni a családjával.Ő ilyen,megváltozni nem fog,ha csak nem akar,de szerintem nem akar.Ennek nyilván korábban is voltak jelei,tehát hogy önző.Nem megoldás,de maximum azt teheted,hogy nagy ívben lesz@rod.Ahol inni kap,ott ehet,meg aludhat is akár.
2014. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!