Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok? Váljunk...

Ti mit csinálnátok? Váljunk el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A férjem dolgozik napi 10 órát...munka után minden nap megy sörözni,ami kb. 3-4 órahossza...vasárnap is amikor fölkel akkor indul a sörözőbe...és ezt teljesen jogosnak érzi,mivel ő dolgozik és megérdemli a sörözést.Na,és vagyok én aki mosok,főzök,takarítok,bevásárolok és nevelem a másfél éves és hat hónapos gyerekeinket...sőt még egy kisgyerekre vigyázok a mieink mellett,hogy én is keressek egy kis pénzt.És ha ezt megemlítem akkor annyit mond,hogy tán az a baj,hogy 3 percre elmegy itthonról. Én persze ha megyek valahova akkor a gyerekeket is húzom magammal.mit csináljak?
2014. jan. 28. 13:49
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
próbáltam vele megbeszélni,de mindig azt mondja,hogy eltúlzom a dolgot!
2014. jan. 28. 14:05
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

:S

És akkor mi lenne az, ami már szerinte is túlzás?

Ha napközben is inna, nemcsak munka után? :S

Vagy ha még aludni sem járna haza? Mert most kb. ennyit lehet otthon, amíg eszik meg alszik.

Ne hagyd magad!

Lehet, hogy tényleg alkoholista. Akkor segítségre lenne szükségetek. Persze ha nem látja be, akkor nem tudsz segíteni rajta.

2014. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
13:57 nem azt mondtam mondtam,hogy teher...de ha már az apjuk akkor talán lehetne a kocsma helyett a családjával...az ő gyerekei is nem csak az enyémek!
2014. jan. 28. 14:30
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
10 Amit és ahogy itt leirtad a dolgokat egy biztos: nyugalom nincs.
2014. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
14 Egy férfi menekül ilyen helyről. Mit tudsz neki nyujtani, ha még egy 3. gyereket is napközben bevállaltál(nekem eszembe nem lett volna két ilyen pici gyerek mellé)hulla fáradtan, napközbeni megtépázott idegekkel, a lakás romjait rakosgató, háziasszonyt nyomokba található nő várja haza. Csodálkozol?
2014. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
szerintem 2 gyerek mellett máshol sincs túl nagy nyugalom...játszanak,szaladgálnak...ez van.
2014. jan. 28. 14:36
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

17 Mikor takarítottál? De rendesen ám, nem csak ott ahol a papok táncolnak? mikor mostál fel? kész a kaja?,mosás?hegyekben? lassan vége a napnak, mindjárt hazaér a társad..

A picivel mikor foglalkoztál? egyedül csak vele? azon túl hogy megeteted?

2014. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
bevállaltam mert kell a pénz...de szóval akkor igaza van,hogy inkább kocsmázik...hát jó...legyen!
2014. jan. 28. 14:40
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Legkésőbb délután 5-re mindennel készen kéne lenned, hogy ha hazaér legalább legyen 1 órája még fürdetés előtt, hogy kifújja a napi problémákat magából.De nem ám úgy hogy visitozás rohangálás van, hanem békében.
2014. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
a gyerekek alszanak...velük mindig játszok amikor csak birok...és talán egy kávét megihatok a számítógép előtt ülve...vagy nem?
2014. jan. 28. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!