Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék azért, hogy...

Mit tehetnék azért, hogy érezze:SZERETEM!? Mit tehetnék azért, hogy ezt más ne vegye észre, csak Ő? (nem szerelemről van szó! )

Figyelt kérdés
Van egy ember,akinek nem mutathatom ki,hogy szeretem.Azért van ez,mert akkor mindenki azt mondaná,hogy érdekből szeretem,pedig nem így van!Nem áll szándékomban egy érzést tettetni érdekből!Az érdekeim mit sem számítanak,ha ŐT látom!Kérlek válaszoljatok:MÉGIS HOGY ÉREZTETHETNÉM VELE,hogy szeretem,anélkül,hogy a többi embernek ne tűnjön fel,csak neki??
2009. dec. 5. 18:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!!:D Végre,hasznos válaszok..:)
2009. dec. 13. 17:21
 12/12 A kérdező kommentje:
Óóóó kösz a válaszokat,tényleg.....:) (: mostmár biztosan érzi h. szeretem,mert a multkor történt egy dolog,amiből gondolhatja h szeretem és bizok benne:)
2009. dec. 15. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!