Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem kellene 21...

Csak szerintem nem kellene 21 évesen Németországba költözni a barátjához?

Figyelt kérdés

A lányom 21 éves elmúlt, tudom nem parancsolhatok neki, de egyre többször emlegeti hogy ki költözne a barátjához, vőlegényéhez!

Voltak már együtt 3 évet volt 1 év szünet és most 2 éve ismét együtt vannak.

A fiú havonta-két havonta jön max haza 1 hétre.

Szerintem felesleges lenne kiköltözni.

Itthon éppen építkeznek, a munkás szállóra nem mehetne, albérlet nagyon drága, na és munkája sem lenne, egy munkatársa a "vejemnek" a barátnője is kint van és nincs munkája, azért felesleges pedig ki menni.

A lányom itthon sem dolgozik, hanem iskolába jár, egy felnőttképzésre, gerinc betegsége van és a bolti eladói munka nem épp neki való így hogy ne üljön itthon tanul.

Úgy érzem hogy pár hónap és elő áll a témával hogy ki költözik. Amit én személy szerint nem zsűrizek.

Később ha már fel épül a ház akkor menjen ki, főleg ha kis mama lesz esetleg jön az unoka, de egyenlőre értelmetlen.

Egy ideig óráig működik még ez a táv kapcsolat, felesleges.


2014. febr. 2. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy veszem észre inkább a fiúval van bajod. Menjen ki akkor, ha kész a ház? Akkor azt mondod majd, minek menjen ki, itt van mindene.

Aztán azt írod ideig óráig működhet tovább távkapcsolatban. Hát akkor főleg menjen utána.


Ha baj van rátok úgyis számíthat és hazajöhet. Vagy rosszul gondolom? Szerintem nem.

2014. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Félre értettél!

Úgy értettem amíg nincs közöttük nekik baj, felesleges 200ezret albérletre költeni, itt él nálunk a lányom, én tartom inkább spóroljanak. Legyen kész a kis házuk aztán a lányom is menjen utána, mert van hova haza jönniük majd, nem kell úgy "spórolni".Nincs nincs bajom a fiúval, szerencsére imádja a lányomat, és nekem ez elég.

Csak sajnos mivel ő hentes, és kezd egy kicsit szorulni a hurok, alig keres meg 200-300 ezret. Nem hiszem h sikerülni eltartania másod magukat!

2014. febr. 2. 16:22
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Hadd probalja ki magat! Ne te donts helyette!
2014. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Én maximálisan támogatnám a lányomat egy ilyen esetben.
2014. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem, ha ki akar menni engedd. én 19 évesen mentem ki..bár én nem beszéltem erröl a szüleimmel, nem vettek fel az egyetemre, egy szönyeggyárban dolgoztam..elegem lett. azt mondtam február 2-án megyek Angliába. örültek neki. azota is kint vagyok, 2 évente országot váltottam, mindig máshol dolgoztam, végül Franciaországban kötöttem ki, itt is szereztem meg a diplomámat. Pesten meg van egy lakásom (ami ki van adva), évente járok haza.
2014. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Ne állj az útjába szerintem. Nem csak egy futó kapcsolat miatt menne ki. Az illető a vőlegénye, házatépítenek, házasodni fognak. Nem akar nélküle élni: engedd el!
2014. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggodj ott az albérlet nem 200 e hanem 2 millió honan szedne enyit egy munkanélküli...
2014. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2 millio az albérlet, hol???? Svájcban olcsobb :D
2014. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Németország, Ausztria még mindig olcsonak számit albérlet ügyben.

1 szobás lakások 300-600 euro között mozognak, kétszobásak pedig 450 eurotol vannak...2 millio forinttol lehet bérelni luxus villákat, medencével, 7 szobával..gondolom ök nem olyanba szeretnének költözni :DDDD

2014. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokkal idősebben költöztem ki a barátomhoz, fél év távkapcsolat után. Német.


Mára házasok vagyunk...


Nem értem miért ne költözhetne ki hozzá? Régóta együtt vannak, nyilván tudják, hogy mit akarnak.

2014. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!