Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem kellene 21...

Csak szerintem nem kellene 21 évesen Németországba költözni a barátjához?

Figyelt kérdés

A lányom 21 éves elmúlt, tudom nem parancsolhatok neki, de egyre többször emlegeti hogy ki költözne a barátjához, vőlegényéhez!

Voltak már együtt 3 évet volt 1 év szünet és most 2 éve ismét együtt vannak.

A fiú havonta-két havonta jön max haza 1 hétre.

Szerintem felesleges lenne kiköltözni.

Itthon éppen építkeznek, a munkás szállóra nem mehetne, albérlet nagyon drága, na és munkája sem lenne, egy munkatársa a "vejemnek" a barátnője is kint van és nincs munkája, azért felesleges pedig ki menni.

A lányom itthon sem dolgozik, hanem iskolába jár, egy felnőttképzésre, gerinc betegsége van és a bolti eladói munka nem épp neki való így hogy ne üljön itthon tanul.

Úgy érzem hogy pár hónap és elő áll a témával hogy ki költözik. Amit én személy szerint nem zsűrizek.

Később ha már fel épül a ház akkor menjen ki, főleg ha kis mama lesz esetleg jön az unoka, de egyenlőre értelmetlen.

Egy ideig óráig működik még ez a táv kapcsolat, felesleges.


2014. febr. 2. 16:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kisvárosokban már 200 eurótól vannak nagyon szép, modern kis garzonok (ilyenben is éltünk, szóval tapasztalat). Nagyobb városokban ahogy írták, 300-tól.


Kisvárosban 450-ért már 2.5-3 szobásat is kapni, de nem felújítottból. 2 szobásból viszont szépeket. Falun ennyiből házfelet, kisházat is lehet bérelni (most ilyenben élünk). Nagyvárosban kicsit drágább mindez persze, egy jó 100-200-at még rá kell számolni.

2014. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség volt építkezésbe belevágni ! Igen én is úgy vélem ,az lett volna a legjobb ,ha kimegy ő is és ott alakítgatják közös életüket !
2014. febr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de azért annyit még írnék, h az, h nincs úgy baj a kapcsolatukkal az egy dolog, de a távolság épp elég nagy gond nekik, miért kéne még több bajra várni, vagy épp a jobb lehetőségekre? Egy kapcsolat/házasság jóban-rosszbanról szól.

Kérdezőnek külön nem reagálnék, tudnék mit írni, de már biztos megoldódott.

2014. ápr. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!