Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolkodik így sok nő?...

Miért gondolkodik így sok nő? Mi ennek az oka? Hogyan képesek tönkretenni a saját gyerekük életét?

Figyelt kérdés

Olvastam ezt a kérdést, és enyhén felháborodtam. (NEM provokációnak írtam ki a kérdést, de tényleg érdekel)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Azért vagyok erre kíváncsi, mert a környezetemben nem 1 ilyen nő van. Nem egy ment közülük hozzá alkoholistához, vagy szült neki gyereket, mert meg voltak róla győződve, hogy "majd a baba miatt úgyis megváltozik". És utána folyamatosan azt láttam, hogy az évek során tönkrementek idegileg, a gyerek depressziós lett, ezek a nők meg sírtak össze-vissza, és kérdezgették maguktól, hogy "hol ronthattam el?".

Az meg már még rosszabb, ha az anyuka is inni kezd a férje mellett.


MIÉRT? Hogyan lehet így gondolkodni? Mert a hormonokra nem fogható ez, mert ilyenkor még nem volt egyik sem terhes (az ismertségi körömből kiindulva), mégis szültek egy alkesznek egy babát, és képtelenek elfogadni, hogy nem fog megváltozni a férfi, pedig mindenki elmondta ezt nekik.



Nálatok volt ilyen? Hogyan lehetséges így gondolkodni? Bocsánat a kirohanásomért, csak az én apám is alkesz volt, bár igaz, 10 éves lehettem amikor belekerült az alkohol fogságába, de nagyon jól tudom, hogy milyen szörnyű egy alkoholista mellett felnőni.



2014. febr. 6. 16:34
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
És persze mindez nem tudatos, ezért gondolkodnak így. Mert nincsenek tisztában ezzel a problémával.
2014. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű butaság azt hinni, hogy "majd én megváltoztatom", és hogy majd a gyerekvállalással járó nehézségek javítanak egy bizonytalan kapcsolaton.
2014. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ez a fajta sztereotipus nem a parjat szereti ennyire, akarmit is mond, es neki is gaz hogy alkesz a foszer, de annyira buta, hogy magara veszi ezt a primitiv tarsadalmi nyomast, hogy a no nem no ha nem szul es nincs ferje, es baromira ketsegbe van esve mar 25 evesen is hogy ki fog oregedni, es akkor jajmilesz. Ezert lefial az elso nyomorultnak, aki a keze ugyebe kerul, sot foggal korommel ragaszkodik hozza, meg akkor is, ha az illeto egy utolso alki, mert meg egy alkoholista csaladverovel is jobb szerinte, mint egyedul. Ugye kivulrol ez is KICCSALADNAK latszik, meg ott a POCAKLAKO is, szoval ugye elvileg minden renben. Viccesek az emberek.
2014. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!