Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Anyós-kérdés.

Mit szóltok ehhez? Anyós-kérdés.

Figyelt kérdés
Dolgoztam éjszaka, ezért anyósom felajánlotta a páromnak, h vacsorázzon náluk, úgyis van sok kaja. (Nálunk is volt itthon kaja.) Mi megbeszéltük a párommal, h (anyósnevelési célzattal) itthon eszik. Erre anyósom juszt is megfőzte a párom kedvenc kajáját, h még véletlenül se maradjon el a közös vacsora. Párom meg persze nem tudott ellenállni.(Előző nap látogattuk meg őket)
2009. dec. 8. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
76%

És most mi a gond?

Elment a párod és a szüleinél vacsorázott, ahol a kedvencét főzte neki az édesanyja.

És? Örülj neki, hogy egy jót evett, te úgysem voltál otthon.


Tégyleg nem értem mi a baj.

2009. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
42%

Az a gond,hogy anyós nem a feleség,tehát a férj és feleség közös döntést hoz,azt nem illik megfúrni.(pláne itt a fiatalok önfentartók)

Kedves kérdező!

Ezentúl minden este ketten,a "jajj de éhesek vagyunk"-kal esetek be vacsizni és nyugodtan mond el,hogy neked mi a kedvenc kajád.Ebből majd tanulni fog anyós.

2009. dec. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
42%

A mama akarja viselni a kalapot. Nő, találékony, s megoldotta, véghez vitte a célját.

A pároddal kitaláltok valamit, akkor ti is csináljátok végig.

Ha úgy érzed gonoszság volt a motiváció, akkor küzdeni kell ellene, mert nem jó, ha manipulál a szülő. Ha csak kedves akart lenne, hát egy fene.

2009. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
76%
Én se értem, hogy mi a problémád ezzel. Mi az, hogy anyósnevelési célzattal megbeszélted a pároddal, hogy csakazért se menjen vacsorázni? Anyósnak mondtátok egyáltalán, hogy nem megy vacsorázni, vagy csak magatok között beszéltétek meg?
2009. dec. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
90%

Nem kéne "anyósnevelésre" valami értelmes esetet felhasználnotok. Mert hogy az miért neveli az anyóst, hogyha a férjed a szüleinél elfogyasztott kedvence helyett otthon eszik egyedül, azt nem értem. De te biztos tudod.

Bár ezek szerint a férjed se értette, hiszen végül is, ő ment át vacsorázni, nem?

2009. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem.hogy a mai fiatalasszonyok miért csinálnak semmiségekből problémát.Ha az anyósod főzött,és ott evett a férjed,az miért lenne baj?Ez nem beleavatkozás az életetekbe,csak egy kis figyelmesség és szeretet.És azt sem értem,miért kellene az anyósodat megnevelni? ( Inkább titeket kellene)Gondolj arra,hogy ő nevelte fel a párodat.Attól.hogy ti külön pár vagytok,a párod is szeretheti az anyját és ő is a fiát.Az otthoni vacsit pedig elteheted másnapra,vagy akár le is fagyaszthatod.Azon pedig ne csodálkozz,hogy a párod mégis hazament,ha te nem voltál otthon.Nekem soha nem jutott eszembe ilyeneken veszekedni vagy megsértődni,pedig az én anyósom beleszólós tipus volt.Meghallgattam,és vagy megfogadtam a tanácsát,vagy nem.Mit teszel,ha valóbban komoly gondjaitok lesznek?Minden kapcsolatban kell tolerancia,és nem rögtön rosszindulatot feltételezni.
2009. dec. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Szerintem anyós csak kedves akart lenni. persze, te ismered, más megnyilvánulásokból. Én örülnék neki, nem lenne egyedül egyik sem, és a páromnak eszébe se jutna egy harmadik nőnél tölteni a szabad estéjét. (KOPP_KOPP)

én örülnék, támogatnám, sőt összefognék anyósommal.:)))

2009. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
75%

Ezzel az a bajod, hogy a parod nem otthon ucsorgott egyedul? Miert ne ehetne az anyjanal? Talan feltekeny vagy ra (is)? Orulj neki, hogy az anyjanal van es nem egy lepukkant kocsmaban vagy eppen k.rvazni.

Te orulnel neki ha kiverne a balhet mert anyukadnal ennel?

Mekkora problemak. Tudod hany ember szeretne az anyja foztjet enni de nem teheti?

Eld ki magad es pontozgass

2009. dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:

Abban maradtunk anyóssal, h lehet, h átmegy a párom, de nem 100%. Na, erre gyorsan főzte a kedvencét és telefonált, h főztem ...-t. És a férfi szívéhez a gyomrán át vezet az út.. Akik nem értik a lényeget, olvasgassák azoknak a válaszait, akik értik.

Odáig kedves dolog volt tőle, h felajánlotta a páromnak a lehetőséget, csak az b*szta fel az agyamat, h mindenáron bebiztosította magát ilyen módon.

2009. dec. 8. 10:47
 10/71 A kérdező kommentje:

10:43

Olvasd el a fenti kommentem utolsó 2 sorát. Ha nem érted még mindig, akkor sajnálom.

2009. dec. 8. 10:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!