Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Anyós-kérdés.

Mit szóltok ehhez? Anyós-kérdés.

Figyelt kérdés
Dolgoztam éjszaka, ezért anyósom felajánlotta a páromnak, h vacsorázzon náluk, úgyis van sok kaja. (Nálunk is volt itthon kaja.) Mi megbeszéltük a párommal, h (anyósnevelési célzattal) itthon eszik. Erre anyósom juszt is megfőzte a párom kedvenc kajáját, h még véletlenül se maradjon el a közös vacsora. Párom meg persze nem tudott ellenállni.(Előző nap látogattuk meg őket)
2009. dec. 8. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:

"Az senkinek nem jut eszébe hogy anyós esetleg társaságra vágyik mert egyedül van?"


Van neki családja, nincs egyedül. Van férje, meg többi gyermekei.

2009. dec. 8. 16:52
 62/71 anonim ***** válasza:
78%
Na látod, így már értem a kirohanásod, hogy ez egy kicsi volt a sok kicsi közül.... De ha önmagában nézed a helyzetet, akkor valóban nem volt érthető, hogy ezen ki vagy akadva. Én még most is azt mondom, hogy a férjeddel beszéld azt meg, hogy neked rosszulesik, ha ilyen esetben ugrik anyucinak, bár szerintem ezt nem lehet kinevelni a férfiakból, főleg olyan férfiakból, akik eddig anyuci pici fiai voltak. Az enyém sokadszorra azzal tud kikergetni a világból, hogy épphogy hazaér a férjem, már telefonál, én csak a telefonbeszélgetésükből tudom meg, hogy milyen napja volt a férjemnek, mi történt aznap vele, vagy épp vacsorázunk, akkor telefonál, vagy épp beszélgetünk akkor és a férjem ugye azonnal ugrik felvenni a telefont. Ez nekem is rosszul esik, de mivel imádja az anyját (ebben alapvetően nincs semmi rossz), nem akarja megbántani, inkább ugrik. Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, ha annyira anyucipicifia, akkor valószínűleg mindig is ugrani fog.
2009. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
54%

Kezdem érteni.

Tehát az anyósod azért szemét, mert amikor megbeszéltétek, hogy apárod valószínű átmegy vacsorázni, de nem 100%, akkor képes volt aljas módon olyat főzni vacsorára amit a fia szeret és nem avas szalonnát tálalt penészes kenyérrel. Persze ezért mérgesnek is kell lenni.



Ezzel teljesen egyetértek..kicsit hisztis pics vagy.

2009. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
46%

Kedves Kérdező!


Azért esett neked sztem sok válaszoló, mert nekik is fiuk van, vagy már esetleg kész anyósok!!!

Itt van pl. az én anyám.A férjem szerint minta anyós, és nem ért egyet az anyósom kirohanásaival, de öcsém barátnőjével ő is ugyanúgy viselkedik mint az anyósom.

Vicces, ugye? remélem csak lányaim lesznek:-)

2009. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
83%

"Mi megbeszéltük a párommal, h (anyósnevelési célzattal) itthon eszik."


Most akkor mégse beszéltétek meg, hogy csakazértis otthon eszik a párod (a kommented alapján)???

Mert akkor tényleg nem látom, hol a hiba.

Anyósnak nem mondtátok, hogy nem megy, csak azt, hogy nem valószínű. Ő szerette volna, hogy mégis menjen, hát főzött finomat. A párod pedig ment. Mivel nem volt kikötve, hogy nem mehet. Ennyi.

2009. dec. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
83%
Hát egyszer te is anyós leszel :)) Akkor szivesen végig néznélek, főleg ha kicsiédesfiacskád lesz :)) És nem rossz indulatból mondom, mert én is nő vagyok de nem nagyon szeretm anyósomat, de szegényke nem tehet róla, hiszen ő csak meg akar felelni mindig. És már előre félek h én is milyen anyós leszek :)) Még irta valaki..de én is remélem h lányaim lesznek:))
2009. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 A kérdező kommentje:

18:54

Tudod, ki nem állhatom az ilyen f*szkalapokat, mint te! Más is van, aki nem ért egyet velem, de ezt kultúráltan tudja közölni! Nézd meg pl. az alattad írókat és tanulj kicsit.

2009. dec. 9. 14:51
 68/71 anonim ***** válasza:
60%
de ő ebben a formában akarta tudtodra adni, hogy lásd milyen szar vagy
2009. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
77%
A 18,54es kissé erősen fogalmazott, de valahol igaza van. Kissé túlliheged.
2009. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
35%
18:59-es vagyok!Mire ez a nagy lepontozás?Csak leírtam az álláspontom, sztem nem bántottam vele senkit.Aki meg találva érezte magát, az gondolkodjon el rajta...Tudom hogy léteznek tünemény anyósok is, egyáltalán nem általánosítok ebben a kérdésben.
2009. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!