Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Anyós-kérdés.

Mit szóltok ehhez? Anyós-kérdés.

Figyelt kérdés
Dolgoztam éjszaka, ezért anyósom felajánlotta a páromnak, h vacsorázzon náluk, úgyis van sok kaja. (Nálunk is volt itthon kaja.) Mi megbeszéltük a párommal, h (anyósnevelési célzattal) itthon eszik. Erre anyósom juszt is megfőzte a párom kedvenc kajáját, h még véletlenül se maradjon el a közös vacsora. Párom meg persze nem tudott ellenállni.(Előző nap látogattuk meg őket)
2009. dec. 8. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
71%
én értem mi a problémád. szerintem csak úgy lehet az átvészelni, ha nem veszed komolyan. a férjed szemében attól még teljes értékű feleség vagy. (mert ebben, nekem pl. az esik rosszul, hogy úgy érzem, meg akar fosztani a feladatomtól. nekem is hasonló dolgok vannak az anyósommal. de én megpróbálok nem harcba szállni vele. hátha idővel javul a helyzet)
2009. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
87%
ha ennyi csak amit tesz ellened, szerintem ez nem gáz. Mégis csak az anyja, ezt el kell fogadni. Ahogy őbelőle sem lesz soha a párod neje, belőled sem lesz az anyja és az ő helyét ha tetszik ha nem SOHA nem fogod tudni átvenni. És nem is kell, ez így helyes. Ám ha ezen felül máshogy kezdene el fúrni (ellened hangolja a fiát, kibeszél, szid a hátad mögött) na az a gáz!
2009. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
72%

Egyre inkább nem értem.


Amit te bebiztosításnak veszel, az szerintem sima kedvesség. Ha valaki kedves jön hozzám vacsorára, akkor én is igyekszem olyat főzni amit szeret.

És ha bebiztosította, akkor mi van? Féltékeny vagy az anyósodra? Otthon kellett volna a férjednek ülni egyedül a sötétben, mert te így akarod?


Egyszerűen nem értem. Mit fogsz te csinálni, ha tényleg valami problémátok lesz?

2009. dec. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
78%

"Mi megbeszéltük a párommal, h (anyósnevelési célzattal) itthon eszik."


"Abban maradtunk anyóssal, h lehet, h átmegy a párom, de nem 100%. "


Magyarán átb*sztátok az anyóst, és azt várnád, hogy a férjed is résztvevő legyen ebben. Gratulálok. Az anyósodat sajnálom.

2009. dec. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
36%
nem, nem szimpla kedvesség. annak van álcázva. de az anyósa is tudja, hogy ezzel egy kicsit az a célja, hogy saját magát megnyugtassa: a fia még mindig az ő főztjét eszi, ergo "nem veszítette el". pedig miért veszítené el? egyszerűen csak bizonyos feladatokat, amiket eddig ő látott el, most a feleség fog. ez apróságnak tűnik, de egy feleségnek rosszul esik, hogy nem főzhet a férjének
2009. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
82%

ADD NEKEM az Anyósodat!

én szívesen, szeretettel fogadom. Biztosan boldogan játszana néha a gyerekeimmel is.ha néha megfőzne, az maga lenne a boldogság. Ha süteményt is sütne nekünk, ajaj!

Nem hagyna cserben soha, ha beteg lennék akkor sem. ÉN akarom ŐT.

Férjedet megtarthatod. :))))

2009. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
77%

Nem teljesen értem a problémát. Az én párom, sőt én is szívesen átmegyek anyóshoz, ha meghív minket, mert sokat főzött. Még akkor is, ha van itthon kaja. Mert ő fáradozott vele és szívesen lát minket.

Nem értem miért kell egy anyóst megnevelni főképp egy menynek? Meg nem értem, hogy miért intézed úgy a dolgokat, hogy a férjednek választani kelljen közted és az anyukája között. Ebből hosszú távon nem fog semmi jó kisülni :(

2009. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
82%

Kezdem érteni.

Tehát az anyósod azért szemét, mert amikor megbeszéltétek, hogy apárod valószínű átmegy vacsorázni, de nem 100%, akkor képes volt aljas módon olyat főzni vacsorára amit a fia szeret és nem avas szalonnát tálalt penészes kenyérrel. Persze ezért mérgesnek is kell lenni.

2009. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
60%
Megértelek Téged Kérdező, én is évtizedeken át ilyen hatalmi harcokat folytattam az Anyósommal. Nem volt semmi értelme, hidd el nem győzhetsz és a legnagyobb vesztes a férjed. neki a legnehezebb.Próbálj legalább ilyen kis ügyekben engedni úgyis lesznek komolyabbak amikor muszáj kiállnod magadért.Ma már én is máshogy csinálnám de már késő.Próbálj megértő lenni amennyire lehet.Legyél türelmesebb ha lehet mint én voltam.
2009. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
83%

Ha nekem v alaki azt mon dja.hogy nem biztos,hogy eljön ,az számomra azt jelenti,hogy lehet,hogy mégis átjön.Akkor természetesen úgy készülök,hogy ha eljön,legyen mit adnom neki.

Nagyon rosszindulatú vagy,ha ebben rosszindulatot látsz.Akkor lenne esetleg igazad,ha kerek-perec megmondtátok volna,hogy semmiképpen nem megy át a párod.

2009. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!