Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Anyós-kérdés.

Mit szóltok ehhez? Anyós-kérdés.

Figyelt kérdés
Dolgoztam éjszaka, ezért anyósom felajánlotta a páromnak, h vacsorázzon náluk, úgyis van sok kaja. (Nálunk is volt itthon kaja.) Mi megbeszéltük a párommal, h (anyósnevelési célzattal) itthon eszik. Erre anyósom juszt is megfőzte a párom kedvenc kajáját, h még véletlenül se maradjon el a közös vacsora. Párom meg persze nem tudott ellenállni.(Előző nap látogattuk meg őket)
2009. dec. 8. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
66%

[link]


szerintem tanulságos. és még egyszer: nyugi.

vigasztald magad azzal, hogy sok sorstársad van és van akinek még rosszabb

2009. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
81%
Bár az Én Anyósom hívná át a páromat gyakrabban enni!!!Amikor dolgoztam össze tettem volna a két kezem,ha etette volna valaki!Nem kellett volna a hétvégén egyik nap főznöm,másnap meg dolgoznom!!!De Én így is kedvelem,nem sértődöm meg bármit mond,hisz mindketten a lehető legjobban ismerjük a fiát.Szivesen veszem tőle az építő jellegű kritikát is.Nekem is van fiam,aki mindíg az Én egyetlen KISFIAM marad,akkor is ha családja lesz.Akkor is szeretnék majd a kedvében járni.Szóval megértem Anyósodat is.Próbáld megérteni te is....., ne neveld.
2009. dec. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
81%

Bár, kerek perec megmondjátok, hogy nem megy át akkor is joga van az anyósnak azt főzni amit akar. Akár a kedvencet is.


És miért nem a férjre vagy mérges. Mert azt elintézted azzal, hogy a férfiakat a gyomrukon keresztül....

Azért gondolom a férjed sem önálló akarat nélküli kisgyermek, aki helyett neked kell megvívni a harcokat és megvédeni őt a gaz anyjától, aki veszi magának a bátorságot és enni ad a fiának.

2009. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
57%

Ha anyósnak nem mondtátok biztosra, hogy nem megy a párod, akkor az szenyaság volt részetekről, hiszen a férjeddel meg megegyeztetek, ezt mégsem mertétek anyósnak megmondani.

A férjedre legyél mérges, mert nem tartotta magát a megállapodásotokhoz. Én neki szedném le a fejét a helyedben. Ha nem áll ki melletted és amellett, amiben megállapodtok, akkor majd nagyobb problémák esetén megnézheted magadat, egyedül állsz majd anyóssal szemben, a párod mellette. Szóval a férjeddel beszélgess el erről.

Anyósban nem látok most problémát, ha azt mondtátok neki, hogy talán, akkor úgy gondolta, olyat főz, hogy biztos jöjjön a fia. Igaza van, én is ezt tettem volna. Be is jött neki, tehát ebből is látszik, hogy helyesn járt el.

A férjed meg nem mer anyós előtt egy NEM-et felvállalni... Na, ebből lesznek még a gondok...

2009. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
40%

Én nagyon is megértelek. Ilyen apró harcokat vívunk anyóssal már több mint 10 éve. A többiek azért nem értik vszeg, mert vannak, akiknek jó anyósuk van, és tudják, hogy az ő anyósuknál emögött nem lenne hátsó szándék.

Bezzeg az enyémnél, olyan a férjem ha eljön tőlük, mintha átmosták volna az agyát.Ha én ott vagyok, akkor persze minden bűbáj.

Sztem is járjatok a nyakukra vacsorázni.Ja, és megjegyezném nekik, hogy nálunk is volt vacsora, de így kidobtam az egészet, pedig sokat vesződtem vele...Hátha észreveszi magát (a kedves férjed is).

Tudom, most sokan azt fogják hinni, hogy nem szeretem a férjem szüleit, pedig igen.Csak egyszerűen nem értik, hogy mi már külön család vagyunk:-)

2009. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
71%
Jó hogy ekkora a legnyagobb problémátok. Fagyaszd le amit főztél és egyétek meg máskor. Nem lehet túl sok önbizalmad ha attól félsz az anyósod hatása alatt van a párod nem a tiéd alatt.
2009. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ne csinálj belőle nagy problémát.

8éve vagyunk együtt, de mind a mai napig megkapom a férjemtől, hogy sosem fogok olyan rántott húst csinálni, mint az anyja.

Nem igazán zavar, mondtam neki, hogy akkor majd ő csinálja rántott húst, én meg a jó kis sült tarját.

Haza mindig hozzám jön:-))

2009. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
68%

Ha hatalmi harc van köztetek Anyóssal,akkor kösd föl a gatyád.Ezt a csatát most megnyerte.Ha friss házasok vagytok akkor,várj még egy pár évet,amikor meglesz a háziasszonyi rutinod Neked is,és akkor majd lenyugszanak a kedélyek.Remélhetőleg.

Mellesleg Anyámnak lányai vannak,ha megyünk hozzá akkor a Vejei kedvencét főzi.Az egyiknek töltöttkáposztát,a másiknak,töltött csirkecombot,a harmadiknak hortobágyi palacsintát.Ez nála szentírás,mert egy férfinak szerinte mindenek felett ki kell szolgálni a gasztronómiai igényeit!!!!!Anyósod is ehhez a korosztályhoz tartozhat.

2009. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
75%
Sztem itt ne az anyósba keresd a hibát, hiszen a férjed nem tudott ellenállni. Az anyósod meg jóhogy megfőzi az ő kicsi fiának a kedvencét, mert szereti őt, és várja h menjen haza. Ne az anyóst vádolt h ilyen "gonosz fondorlattal" odacsábította a férjedet. Ha valakire haragudhatsz(bár azt sem értem különösebben h miért is) az a férjed. Kicsit hülyén állsz a dolgokhoz.
2009. dec. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
71%
Egyértelmű, hogy a férj a hibás. Te is úgy kezeled, mint egy kisgyereket, meg az anyja is. Nem csoda, hogy olyan nyomi, mint egy óvodás (azok nem szoktak tudni ellenállni a kedvenc kajájuknak, nem a felnőtt férfiak).
2009. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!