Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, mit tennétek ha a...

Feleségek, mit tennétek ha a legjobb barátnőtök közölné, hogy a férjetek megcsal titeket?

Figyelt kérdés
Régi barátságról van szó.
2014. febr. 15. 09:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok..

én is úgy gondolom, hogy a barátnőm nem mondana el feltételezéseket, csak olyat amiben biztos, amit úgy gondol...

2014. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A ferjed mit mond? Mert nekem elso dolgom lenne ebben az esetben rákérdezni. Mellesleg mi volt a pontos információ a barátnődtol?
2014. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Én vagyok a barátnő. Nincs bizonyítékom, de teljesen biztos a dolog, ugyanis a húgom a szerető :-(
2014. febr. 15. 10:41
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Akkor van bizonyíték, a húgod. Hát megvan a szerető, mi a kérdés?
2014. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
Nagyszerű.... :S A helyedben én a férjjel beszélnék. A feleség nem biztos, hogy jol reagálna..... Az ismerettsegi körömben pl volt egy par, ahol a férj evek óta csalta az asszonyt. Egy joakaro felvilágosította, az asszonyka pedig szégyenkezve ismerte el, hogy tudja, de nem akar tenni ellene, mert szereti a férjet....
2014. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem baj.Majd a hugi is rájön, hogy őérte se dobbantanak és elpocsékol pár évet a szarkavarásra.
2014. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%
ez így elég necces.most vagy elárulod a hugodat(én ezt tenném)vagy nem segítesz a barátnődnek.
2014. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

Ha elmondod, hogy megcsalja akkor a teljes igazsagot joga van tudni, hogy az uj no a Te Hugod!

Hinnek a legjobb baratnomnek es titok maradna addig mig megfogom a jomadarat...

2014. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

EGyszer olyan szituba kerültem, hogy két barátnőm egy pasival járt. Egyik sem volt a legjobb barátnőm, de azért jóban voltunk.

Én sokat tépedlődtem, hogy beleszóljak -e, de végülis mindkettőnek elmondtam. EGyiks sem sértődött meg, és a szemét pasit kidobták!!

A legjobb barátnőmnek is elmondanám és fordított esetben is elvárnám. Számomra nagyobb bűn lenne a barátnőmtől, ha utólag derülne ki hogy tudta! De mások vagyunk. Van aki annyira vakon szeret, hogy egyből a barátnőt okolná. nehéz ügy.. :-(

2014. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben mondd el, én megköszönném. Egy feleség
2014. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!