Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik anya igy?

Miért viselkedik anya igy?

Figyelt kérdés

Anyukám közmunkán dolgzik sok r*ma van itt és nagyon ideges szokott lenni!Sokszor veszekedik velem és apuval!

Nekem mindig azt mondja hogy utál és hogy mi soha nem csinálunk itthon semmit!Leszokott k****zni pedig nem vagyok az...:(

De egyébként régen is k**vázott le sokszor nem egyszer kétszer!17éves lány


2009. dec. 9. 11:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%

Te írtad: ideges! Azt is megírtad, hogy miért...

Mi a kérdés??

2009. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%
Hát a nagymamám és barátnői szerintminden lány ku...,akinek térd fölé ér a szoknyája és pasizik lányfejjel.Na jó ez 30 éve volt.Viszont jót nevettünk rajtuk,(szigorúan a hátuk mögött a szemükbe nem mertünk volna)nem háborodtunk fel,igazából tudtuk,hogy féltésből mondják.
2009. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%

Akkor most mi is a baj?Hogy leku..-tak,vagy hogy a pasid nem aludhat nálatok?

egyébként nem életszerű,hogy anyukád befordul az ajtón és egyből lek...Volt ott valami elötte,amit tettél/nem tettél,vagy mondtál esetleg.

2009. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Soha nem mondtam neki egy rossz szót se nagyon seretem anyát!Nem baj hogy nem aludhat itt a barátom!

És amugy ugy értelmeztem a kérdést hogy mit tehetek még hogy neki jó legyen!Nem háboruzni akarok!

2009. dec. 9. 12:37
 15/24 anonim ***** válasza:
98%

Azért te is gondolkodhatnál.Egy nőnek sem az az álma főleg ha van gyereke,hogy közmunkán dolgozzon,és állandóan azt lesse melyik ork fogja kizsebelni,vagy éppen belekötni..Egész nap sík ideg,majd amikor haza megy,otthon is mit láthat? A lánya esetleg netezik,de a tányért nem tudja elmosogatni..Esetleg a szemetet is rég kivihette volna,de inkább a barátaival csacsog telefonon...Vagy csak otthon van és tévézik...Ezek olyan dolgok amik nem is feltűnő hisz mindenki csinálja,és szinte észre sem vesszük,hogy a szülő is egy kemény munkanap után legalább egy fél órára betenné a valagát a fotelba,és bizony neki is jól esne néha ,ha arra menne haza,hogy nem kell semmit sem csinálnia,hisz a vacsora is kész!!Komolyan 17 évesen hányszor segítettél meg csinálni a vacsorát helyette??(én sem tudok főzni,de azért egy paprikás krumplit bármikor oda teszek)Hányszor volt az,hogy anyukád hazament fáradtan,és azt mondtad neki,"Ülj le,és pihenj egy kicsit,,,hozok kávét vagy teát???""Ezek apróságok,de gondolom ilyen neked még nem jutott eszedbe...

Én is anya vagyok(15 éves lányom van).Én is sokszor 12 óra meló után szinte be esek az ajtón.Volt hogy tomboltam,mert otthon a lányom akkora kupit csinált,és természetesnek vette,hogy én azért vagyok,hogy kiszolgáljam őket..Erre még rá tett egy lapáttal,hogy éhes vagyok melegisd a kajámat

2009. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
12-39 vagyok.Ledobott,folytatom.SZóval rá tett a lányom egy lapáttal,hogy enni akar...Egy napon elszakadt a cérna nálam is..Én is ordibáltam,és elmondtam mi bánt..AZóta a lányom volt,hogy főzött is( húslevest,és finom volt)Ha látja fáradt vagyok...teát,vagy kakaót csinál,és olyankor beszélgetünk...Rájöttünk,hogy bizony egymásnak kell segíteni...Talán te is kezdj hozzá kérdező..Segíts neki,és nyugisabb lesz az élet nálatok is.
2009. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

12.37:értem én,de valamiért mondta ezt neked,azt lenne tudni jó,hogy miért,mert akkor ki lehetne indulni valamiből.

Mert azt nem tudom elképzelni,hogy hazaér a munkából,azt mondod neki szia anyu,ő erre meg...

Valami nem tetszett neki.Gépnél ültél,nem hallottad meg hogy szólt?Nem pakoltad le az asztalt magad után?Túl hangosan szólt a zene?Ezt lenne jó tudni,mert ha megvan mi a gond,akkor tudunk tanácsokat adni,hogyan lehet kompromisszumokat kötni.

2009. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha annyira unjátok már az ilyen sajnálkozós kérdéseket akkor nem kell elolvasni az ilyeneket! És főleg akkor ne válaszoljatok! Ti se lehettek sokkal előbb valók! Amúgy meg egysszerű a válasz mond el neki h neked fáj ha úgy beszél veled, és kérdezd meg h miért teszi ezt és biztos h elmondja.
2009. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

12:48 vagyok

De persze annak ellenére amit irtam, én is biztos vagyok benne, h te is hibás vagy valamiben. Mármint biztos van ami anyukádat idegesiti és azért qváz le és hisztizik. mert én is kiborul olyankor amikor a párom nem csinál meg bizonyos dolgokat amikor volna ideje legalább.

2009. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
81%
Igen,talán ha őt kérdezné,az édesanyja biztosan válaszolna rá.Nem is értem,miért egy névtelen,anonim fórumon teszi ezt,ahol fürödhet a népszerűségben,hogy jajj istenem,megvédett 30 vadidegen ember!Na és attól ő jobb lesz,vagy több?
2009. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!