Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik anya igy?

Miért viselkedik anya igy?

Figyelt kérdés

Anyukám közmunkán dolgzik sok r*ma van itt és nagyon ideges szokott lenni!Sokszor veszekedik velem és apuval!

Nekem mindig azt mondja hogy utál és hogy mi soha nem csinálunk itthon semmit!Leszokott k****zni pedig nem vagyok az...:(

De egyébként régen is k**vázott le sokszor nem egyszer kétszer!17éves lány


2009. dec. 9. 11:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Rakd rendbe a lakást és főzzél amire haza ér, akkor hidd el h nem leszel qrva.
2009. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon feszült és ezért előfordulhat, hogy igen, igazságalan is! Két megoldás van, vagy lenyeled, és marad minden a régiben, vagy megértőbben próbálsz hozzá közelíteni, és te sem kapod fel a vizet, segítesz, ha kéri, ha nem kéri. Próbáld nyugtatgatni, és igen őszintén elmondani neki, hogy ez neked fáj, és megbeszélni, hogyan tudnátok rajta közösen változtatni!
2009. dec. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Mióta összevsztünk 3napja minden nap segitettem itthon és nem maradt el a jutalom dicséret!örülök neki :)
2009. dec. 10. 19:55
 24/24 anonim ***** válasza:

szia..

a második válaszoló vagyok:)

nagyon örülök,hogy rendeződött minden,,,eszerint anyukád csak fáradt és ezáltal ingerült volt,,,meggondolatlanul beszélt!

2009. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!