Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hibás vagyok? Komolyan gondolta?

Hibás vagyok? Komolyan gondolta?

Figyelt kérdés

A párom hónapok óta panaszkodott, hogy rosszul érzi magát a munkahelyén. Ósszel kórházba is került a stressz miatt. Sokat keresett, de én úgy gondoltam az egészsége mindennél fontosabb. sokszor mondta, hogy nem szeretne menni dolgozni, és én is igazatt adtam neki, mondtam keressen másik és hadja ott. Nem talált semmit, így mikor a múlt hönapban megint rosszul lett mondtam neki hagyja ott most , pihenjen egy-két hónapot és lassan keressen másikat.

Van tartalékunk, én jól keresek és a családom is nagyon sokat segít ha kell.

Ma egy apró vitából hatalmas veszekedés lett (6 éve elöször) és azt mondta miattam hagyta ott a munkáját és én leszek a hibás ha nem talál másikat.

Gondolom milyen rossz lehet neki, de nem stresszelem hogy keressen másikat kedden indulunk pihenni Törökországba 8 napra, a mült héten wellnes szállódában voltunk.

Komolyan gondolja amiket mondott? És igaza van? Rosszul érzem magam


2014. febr. 15. 21:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%
ööö, nem születtél Magyarországon, de a családod nagyon sokat segit nektek... a "messzitávolbol"?
2014. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen, nem éretem ez miért olyan meglepö ???
2014. febr. 15. 23:46
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

ugyanmár most mit akartok bebizonyítani? h kamu a kérdés? szerintetek mi értelme lenne ilyen kamukérdést kiírni? Nicns benne semmi provokáló. Most a kérdező majd nyújtsa be az anyakönyvi kivonatát nektek h kiderüljön h nem született magyar? Nem teljesen irreleváns a kérdés szempontjából? Komolyan az ilyen emberek, akik csak a kákán is a csomót keresik, örömüket lelik benne? Tudom mi lesz a másik nagy kéjelgésetek, h még le is pontoztok csak mert meg merem mondani h nevetséges és kicsinyes ez a kritizálás


Kérdező, szerintem is hagyd, h lenyugodjon, és remélem h bocsánatot fog kérni. Ha az ember mérges, mond dolgokat, amiket nem gondol komolyan. Remélem nem olyan konok h napokig téged fog hibáztatni, hanem hamar rájön, h meggondolatlan volt. Férfiként nehéz lehet elviselni ha nem ő a fő kereső a családban. Légy türelmes

2014. febr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon hihető, hogy ha angol az anyanyelved, akkor egy magyar oldalon kérsz segítséget, amikor 1 millió másik angol nyelvűn is megtehetnéd...
2014. febr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem ertem miert gond az hogy ide irok? Sehol nem volvastam hogy magyar utlevel szukseges egy kerdes ide irasahoz. Az is felhaborit egyeseket hogy a csaladom tamogat. Nem ertem ezeket az embereket.


A parom magyar es ti is nagyreszt azok vagytok arra gondoltam ti talan jobban megertitem mert nekem nehez mostanaban


Itt irtam eloszor segitseget amikor magyar etellel akartam meglepni gyorsan sok KEDVES ember irt akkor.

2014. febr. 16. 01:14
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

NÁlunk is volt, hogy csak én kerestem, jócskán annyit, hogy ketten vígan megéltünk belőle, nem közepes, hanem annál jobb szinten... a párom nem mondta, hogy zavarná, nem voltak ilyen kitörések, de a "hangulatán" meg azon hogy "volt" nap nap után, éreztem, hogy jócskán zavarja.


Szerintem ez érthető, igazából vannak akik jót ülnének a langyos vízben, és kicsit sem zavarná őket, hogy az asszony tartja el őket...


Nem hiszem, hogy olyan értelemben gondolta volna komolyan, ahogy azt értetted. Inkább csak kijött belőle egyszerre amit eddig elfojtott, éshát ... így csattant.

Ne csinálj belőle ügyet szerintem, csak légy türelemmel, míg rendbejön az önérzete.

2014. febr. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%
rosszindulatúakkal ne törődj. Csak az zavarja őket, hogy te jól keresel, nem nyomorogtok úgy sem, hogy a férjed nem melózik, a családodat nem lakoltatták még ki az utcára, plusszban írhattad volna hogy a férjed ver, és drogozik... akkor elégedettek lettek volna kb magukkal, bár akkor is rosszindulatú kommenteket kaptál volna :D
2014. febr. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ilyen a gazdagok elete. Addig minden szep es jo amig van luxus. De ha szorul a nadragszij rogton panikba esnek. Nyaralas helyett inkabb sporoljatok. Mert ha elfogy a tartalek vegetek lesz. En csoro vagyok de nem stresszelek azon hogy most mi lesz nem fussa cuki nyaralasra. Enn boldog vagyok az egyszeru eletemmel az egyszeru csaladoommal.
2014. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nem tudom miért jön itt mindig, mindenki azzal, hogyha valaki megkérdöjelezi a kérdezö hitelességét,- máris irigy, mert a másiknak jobban megy.. :O én például magambol indultam ki, hogy én Franciaországban élek, de az én szüleim nem segitenek semmiben (na, nem mintha kéne, mivel itt lényegsebben jobban élünk, és mi segitünk rajtuk, ami igyis a normális), de ha akarnának se tudnának 1700km-röl "nagyon sokat segiteni"...azt meg valahogy nem tudom ugyancsak elképzelni, hogy ha valaki pl. angol állampolgár, és idösödö szülö is egyben, majd a gyerek miatt egy csoro országba fognak költözni, Magyarországra... hogy "segitsenek" a lányuknak..
2014. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

A szuleim nem koltoztek ide, ezt nem is irtam.

Sokszor jonnek latogatoba, evente 3 4 alkalommal is.

Segitettek amig egyetemre jartam es amikor ugy dontottem itt maradok akkor is tamogattak mindenben lakast venni es amig nem talaltam munkat akkor is. Ide tudom hogy egy ido utan a gyerek tamogatja a szulot, de nalunk a csaladban ilyenre nincs es nem volt szuksegunk. Nem terveztem hogy itt maradok csak tanulni akartam itt de a parom miatt dontottem igy de nagyon nehez megszokni.

Parisbol tamogathatod a szuleid, de en itt nem kapok csak 2500eurot es nagyobb kiadasoknal meg a szuleim segitenek (auto, orvos).

Miert fonto ez az a kerdesrol nezve?

2014. febr. 16. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!