Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hibás vagyok? Komolyan gondolta?

Hibás vagyok? Komolyan gondolta?

Figyelt kérdés

A párom hónapok óta panaszkodott, hogy rosszul érzi magát a munkahelyén. Ósszel kórházba is került a stressz miatt. Sokat keresett, de én úgy gondoltam az egészsége mindennél fontosabb. sokszor mondta, hogy nem szeretne menni dolgozni, és én is igazatt adtam neki, mondtam keressen másik és hadja ott. Nem talált semmit, így mikor a múlt hönapban megint rosszul lett mondtam neki hagyja ott most , pihenjen egy-két hónapot és lassan keressen másikat.

Van tartalékunk, én jól keresek és a családom is nagyon sokat segít ha kell.

Ma egy apró vitából hatalmas veszekedés lett (6 éve elöször) és azt mondta miattam hagyta ott a munkáját és én leszek a hibás ha nem talál másikat.

Gondolom milyen rossz lehet neki, de nem stresszelem hogy keressen másikat kedden indulunk pihenni Törökországba 8 napra, a mült héten wellnes szállódában voltunk.

Komolyan gondolja amiket mondott? És igaza van? Rosszul érzem magam


2014. febr. 15. 21:41
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Most komolyan azon megy a vita,hogy mennyit keres,miért írt ide kérdést és mennyire él jól? Na ne fárasszatok már.A férjedet meg el kell vinni pihenni.Ha kicsit elvolt kényesztetve és stresszesebb lett a munkahelyén akkor nyílván ott is meg volt az oka.Meg egyébként is.Mindent nem lehet egyből elkezdeni.A 3 évest sem dobod bele a vízbe,és üvöltöd rá,hogy most akkor ússzon le 150métert...
2015. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!