Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a fontosabb, a...

Szerintetek mi a fontosabb, a penz, vagy a tarsasag es karrier?

Figyelt kérdés

24 eves lany vagyok, 2 eve dolgozom egy cegnel kulfoldon recepcioskent, de en `vezetem` az egesz irodat, 2 ember munkajat vegzem el a recepcios berert, ami nem keves otthoni viszonylatban, de marhara boldogtalan vagyok. Mindenki csoportokban dolgozik, en nem tartozom sehova, nincsenek barataim, holott en gondoskodom az egesz irodarol es az osszes dolgozorol (kezdve a targyalasok szervezese, lebonyoloitas, rendelesek, penzugyek, posta, ...) tehat mindennel en foglalkozom,ami az irodavezeto feladata lenne, de o elment fel eve es latjak,h van aki elvegzi a munkajat ingyen - En barom! Eszukbe se jut,h eloleptessenek, fizetes emelest adjanak, szamba sem vesznek, viszont fonokom sincs.

Ti mi mellett dontenetek, a `szabadsag es penz mellett`, vagy a `karrier lehetoseg, baratok, de kevesebb penz mellett`?


2009. dec. 9. 16:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
16.36 sajnos itt a penz es karrier nem tarsul, mert ezzel a tudassal mas cegnel magasab pozicioban dolgozhatnek, ezert morfondirozom.
2009. dec. 9. 16:55
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem rajtad is múlik, hogy mennyi barátod van. Én nem szeretem a nagy társaságokat és nagyon jól tudom, hogy azért nincs sok barátom, mert nem vagyok képes megnyílni az embereknek. Lehet, hogy veled is valami ilyesmi okból nem haverkodnak. Egyébként másra sem csak úgy ragadnak a barátok, szerintem ezt csak külső szemmel nézve látod így és lehet, hogy te magadat közösíted ki. Ezt tapasztalatból mondom. Aki úgy érzi, hogy nem tartozik valahová, az magát közösíti ki. Kezdeményezz és akkor jobban megtalálnak. Viszont egy munkahelytől ne várj olyan sokat. Más a magánélet a barátokkal meg a céges "barátok". Ismerkedj a munkahelyen kívül.
2009. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
En nagyon nyitott ember vagyok, sosem volt gondom a baratokkal, az irodan kivul van sok baratom, de kulfoldon tobb millios fovarosban maskepp mennek a dolgok, itt az emberek tobbet dolgoznak oraszamban es mivel nagyon a tavok, mire hazakeverdik az ember, nincs ido a napi szinten valo kapcsolattartasra, ezert itt inkabb a munkahelyeken kotodnek a kapcsolatok. Higyjetek el, sosem volt gondom otthon ilyesmivel, de itt annyira mas...
2009. dec. 9. 17:03
 14/19 anonim ***** válasza:
Miért hol élsz? Én is külföldön élek...előző voltam.
2009. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Londonban, en a belvarosban lakom, a barataim pedig joval kijjebb.
2009. dec. 9. 17:13
 16/19 A kérdező kommentje:
Londonban
2009. dec. 9. 17:13
 17/19 A kérdező kommentje:
Londonban, en a belvarosban lakom, a barataim pedig joval kijjebb.
2009. dec. 9. 17:14
 18/19 anonim ***** válasza:

"ezzel a tudassal mas cegnel magasab pozicioban dolgozhatnek"

Szerinted ha egyszerűen hagynád a francba azt, ami nem dolgod, akkor kirúgnának? Ha igen, akkor nem találnál egész hamar, de legalábbis a tartalékaid jelentős csappanása előtt jobb állást?

2009. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha sikerulne uj allast talalnod,akkor monj fel,mert valoban nem fognak mas kategoriaba tenni csak ha nincs mas megoldasuk.Talan egy uj helyen a regi tapasztalatok segitenek a baratkozasban is.
2009. dec. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!