Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az aki albérletben, és ki...

Ki az aki albérletben, és ki az aki anyóséknál él?

Figyelt kérdés

Saját házhoz, lakáshoz hogy jutottál? Hitel?

Saját keresetből hogyan? Mennyit keresel 1 hónapban?

A mamádék házát örökölted?

A szüleid vették neked?

Katonai szolgálati lakás?

Miért csak a katonáknak és családjuknak jár az ingyen lakás? (Pl.: mentős, ápoló, könyvtáros, rendős, pedagógusnak miért nincs akkor?)

Albérletben milyen élni kettesben a pároddal?

Milyen albérletben élni több lakótárssal?

Milyen anyóssal és apóssal egy kis lakáson osztozni?



2014. febr. 18. 20:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Albi
2014. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
11%
17-es, ha jól kitudtam olvasni a válaszodból, ezt gúnyolódásból írtad. Állj már be egy hétre katonának, légyszi! :) Sírva mennél haza az első éjszaka után, és szerintem a katonáknak nagyon sok mindent köszönhetnénk meg az elmúlt 60 év miatt!
2014. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
79%
23- as ne szorakozzál már :DD több katona ismerösöm van....hát öö izzzéé egynémelyik 60 kg..és irni se tud..ha olyan nagy legények menjenek a légioba..de Magyarországon vazze mit csinálnak védik a gátakat áradáskor? :DDDD
2014. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
84%
amugy mitöl sirnék az elsö éjszaka után? :DDDD ismerös katona srác egész éjjel facebookozik, h szarra unja magát :D 24 orázik majd 2 nap pihi.. :DDDD nevetséges az egész. meg az is, hogy a fele társaság analfabéta....
2014. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy szerződésesek. A szerződéses és a hivatásos katonák között elég nagy a különbség. A szerződésesek azért mennek, hogy kapjanak pénzt, az igaz, hogy szerencsétlenek és nem kell csinálniuk semmit. A hivatásosaknak minden nap kötelező fél6-kor kelés, reggel 7-től este 6-ig folyamatos órák, fél10-kor takarodó, 1 óra kimenetel minden nap. Tehát, mielőtt még "röhögnél" a szerződésesek semmit nem csinálnak, a hivatásosak viszont tanulják is arról, amivel akarnak foglalkozni egész életükben.
2014. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
90%
De azért ők mégis a Magyar Honvédséghez tartoznak akármilyen hülyék. A te írásodból is látszik, hogy mekkora segg vagy (véleményem szerint ugyanolyan mint ők), viszont mégsem tartozol a Magyar Honvdéséghez :)
2014. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
ok, igy más. én azt látom, hogy itt (franciában) akik a légioban dolgoznak, naná, hogy kapnak lakást és jo fizetést, ez a minimum, amit nekik adni kell..de otthon, akik ugy vannak, mint az ismerösök...képzett biztonsági örnek felelnek meg, nem többnek (és még igyis kapnak lakást).
2014. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
jah, a magyar honvédséghez tartoznak (ezért nem tudják a saját nevüket se leirni :)) , nem tudom mire mennénk velük, ha tényleg meg kéne védeniük az országot...... :DDD
2014. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
72%
Ez természetes, persze akik otthon vannak nem vállalták, azért kezdték el az egészet, hogy legyen pénzük nem azért mert akarták. Mindkét bátyám légióban van, a párom is, és én sem azokra értettem, akik otthon vannak, és várják, hátha hívják őket homokzsákokat pakolni (mellesleg azt is az egyetemista honvédtisztjelöltek végzik, nem azok a katonák, akik több éve otthon ülnek a hátsó felükön)
2014. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
27%
Teljesen egyszerű ami annyi keresetek sincs, hogy egy albit kifizessetek nem kell összeköltözni.
2014. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!