Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a párom,...

Miért nem érti meg a párom, hogy nem vagyok gyerek és nem lehet édességekkel jobb kedvre deríteni?

Figyelt kérdés
Anyám nem rég halt meg, szerintem érthető, hogy most nincs kedvem semmihez és rossz a hangulatom. Erre a párom mindenféle gyümölcsleveket és csokikat vesz, hogy jobb kedvem legyen. Az eszem megáll...
2014. febr. 19. 14:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szegény csak próbálkozik! Ne szídd már le! Csak szeretne egy kicsit kedvezni neked a nagy fájdalmad miatt.
2014. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert szegény szeretne vígasztalni, de nem tudja hogyan. MOnd meg neki.
2014. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
az én eszem is megáll, hogy szegény párod a saját eszközeivel próbálkozik ... talán mondd meg neki, hogy mit tegyen, hogy kicsit enyhítse a fájdalmad ... van egy olyan érdekes dolog, hogy kommunikáció
2014. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos tőle, még ha ettől nem is lesz jobb kedved, nyilván nem ezen múlik, de a szándék a fontos, hogy törődik veled, ő így tudja kifejezni.
2014. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb ertekel, hogy probalkozik szegeny, nem szarik bele.. Ne rajta toltsd ki a duhodet, frusztraciodat, amit anyukad halala miatt erzel. Mondd el neki, hogyan segithet.
2014. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mèg mindig jobb,mint ha nem prôbàlna tenni semmit.

Mondtad màr neki?Mond el neki mitöl lennèl jobban,vagy hogy idõre van szüksèged.

Lehet most hirtelen nem tudja mit tegyen,ès nem jut màs az eszèbe..!

2014. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%

Nemhogy örülnél annak hogy melletted van és támogat. Biztos látja hogy nem akarsz sehova menni ezért otthon próbál felvidítani. Attól hogy nem vagy gyerek a csoki igenis jót tesz.Ezt bebizonyították.Fogadd el a párod kedvességét és biztos nem veszel össze vele ami csak rontana a kedveden.

Amúgy részvétem.

2014. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyreszt kedveskedni akar, másrészt a csokoládé tartalmaz szerotonint, ami az agyban boldogság érzetet kelt.

Inkabb megköszönném neki a helyedben, nem belekötnék, hiába vagy gyászban, ez nem mentség mindenre.

2014. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tud tenni semmit.
2014. febr. 19. 14:32
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

a fájdalmad mértéke miatt nem érzed a hasznosságát a csokinak, ami ugye endorfint termel...mi lenne aha csokikat sem ennél.

a gyümölcslé azért hasznos, mert kell a vitamin, hiszen amikor lelkileg a az ember rossz passzban van hamar beüt az egészségügyi probléma is


értékeld, hogy segíteni akar, a gesztust, hisz ha nem mondod meg miben segítsen, önmagától nehezen találja ki



Részvétem

2014. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!