Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a párom,...

Miért nem érti meg a párom, hogy nem vagyok gyerek és nem lehet édességekkel jobb kedvre deríteni?

Figyelt kérdés
Anyám nem rég halt meg, szerintem érthető, hogy most nincs kedvem semmihez és rossz a hangulatom. Erre a párom mindenféle gyümölcsleveket és csokikat vesz, hogy jobb kedvem legyen. Az eszem megáll...
2014. febr. 19. 14:22
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
53%
hát mond meg neki hogy kocsit vegyen
2014. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Andizsuzsi ***** válasza:
80%
Valószínűleg gyerekkorában őt is édességgel vígasztalták, ha bánata volt, így ez a természetes neki. Részvétem azért, ami történt, de próbáld meg a fájdalmadon át azért őt is látni. És értékelni az igyekezetét.
2014. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mindenki máshogy támogatja a párját a gyászába. Teljesen tehetetlen, hiszen az érzéseidet neked kell megélned, ő ennek ellenére küzd, érezteti veled, hogy maradtak körülötted olyanok édesanyád halála után is akik szeretnek és gondoskodnak rólad. Te viszont csak magadra figyelsz, ami valahol persze jogos, de egy idő után vissza kell csöppenni az életbe.


Tudod az én apám amikor anyu apukája meghalt, és anyu gyászolt, minden nap leordította, hogy mit bőg már meg menjen inkább főzni, meg kifigurázta. Egy igazi büd...s bunkó volt az anyuval.

Gondolom egy csoki meg az üdítő, meg a törődés ennél ezerszer jobb.


Becsüld meg a párodat ahelyett, hogy kivetíted rá a hiányérzetedet, meg a tehetetlen dühödet.

2014. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádat sajnos nem tudja visszahozni, pedig ha lehetne biztos azt tenné. Vigasztal, szép dolog, még ha neked persze ez nem okoz örömöt. Enyhül majd a fájdalmad, de ne hagyd hogy dühbe csapjon át és rajta vezesd le, mert akkor nem lesz melletted, és még egy embert veszíthetsz el.
2014. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak segíteni akar a maga módján. Ne rajta verd le a bánatod, inkább vedd észre, hogy mennyire szeret és kapaszkodj belé a bánatodban.
2014. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Édesanyád nem tudja visszahozni, és hacsak nem mérgezte az életed, attól lennél a legboldogabb, ha nem múltidőben kéne róla beszélni.

Mivel nem isten, sem Jézus reinkarnációja, nem teljesítheti.

Inkább kedveskedni próbál, ahogy tud. Igyál gyümilevet- ha ceedert vine job lenne, vagy vigyen vodkát?

Édesség, csoki-süti- legyen benne vices anyag, úgy jobban megfelelne.

Segíteni akar, és örülj neki, nem csak magadra hagy, hogy egyszer csak túlleszel rajta.

2014. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem értékelhetnéd, hogy próbálkozik téged megnyugtatni, felvidítani.

Részvétem édesanyádért, de ne legyél ennyire undok is egyben, hogy elmarod magadtól.

2014. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
25%
Jesszusom. Te mekkora hárpia vagy! Amikor ősszel a nagymamám kórházba került, a férjem lelépett a haverjaihoz, amikor azt sem tudtam velünk marad-e. Neked meg csokit vett, mert szerencsétlen vígasztalni próbál. Mindjárt megsajnállak.. mekkora bunkó párod van basszus...
2014. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Tapasztalatból mondom, elég idegesítő amikor az ember vigasztalhatatlan, erre a párja jókedvűen hazamegy, viszi a csokikat, a virágot, és azt várja, hogy legyél már túl a dolgon, legyél már jókedvű. Vihetne csokit úgy is az ember, hogy tessék szívem, hoztam csokit, és szépen békén hagy. Nem pedig beleül az arcomba és próbál jókedvre deríteni egy olyan helyzetben, ahol nem csak hogy nem tudok, nem is akarok jókedvű lenni.
2014. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A Kérdező sehol nem írta, hogy a párja ilyet tenne, Utolsó. Egyszerűen csak vigasztalni próbálja a maga módján.
2014. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!