Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hallgattatok a család...

Ti hallgattatok a család véleményére név választásnál? Ketten döntöttetek vagy figyelembe vettétek ha valami nem tetszett?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 08:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ketten döntöttünk, az én szüleim nagyon ki voltak akadva, de azóta megszokták. De azért nem érdekelt mert tudtam, hogy bármit is választunk az nekik nem fog tetszeni, nekik csak egy elfogadható név lett volna: az, ami az enyém, anyámé és még vagy 50 nőrokoné. Én viszont mindig is utáltam, így a gyerekemnek semmiképp nem akartam.
2014. febr. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
19-es! Te aztán nagyon okos vagy. Képzeld, engem nem érdekel senki véleménye, a szüleimé sem. Én szültem, én fogom felnevelni, baromira nincs köze senkinek hozzá. És a tiéd sem. Miért nehéz ezt megérteni a magadfajta csökött agyúaknak? Pontozzatok le agyhalottak.
2014. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi még csak tervezzük a gyereket olyan 5 év múlva, de a névtéma már felmerült. Már van pár favorit nevünk. Ha eetleg ezek közül vmelyik nem tetszene vmelyik szülőnek, azt még talán figyelembe vennénk... de mindenképpen mi döntenénk, és akkor nem törődnénk a véleményekkel, ha minden nevünket megfúrnák értelmes indok nélkül. Olyan névre meg engem nem kényszeríthetnek rá mittudoménmilyen indokokkal (hagyomány, tiszteletadás XY előtt stb.), ami nekem nem tetszik.
2014. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!