Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Orvos-beteg kapcsolatból lett...

Orvos-beteg kapcsolatból lett valakinek házasság?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 11:44
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én úgy tudtam, hogy az orvosok 80 %-a orvost választ, főleg azért, hogy a gyerek is orvos legyen. Aztán ott a közös érdeklődés, meg a hasonló gondolkodásmód, ami a foglalkozásból fakad.

Ezt egyszer egy orvosként dolgozó anyuka vezette elő nekem, hogy a fia csak orvosnőt vehet el feleségül. Sikerült is kiviteleznie egy ilyen házasságot. Hogy mennyire szeretik egymást azt nem tudom, de 3 gyerekből az egyik biztos orvos lesz, hogy fennmaradjon az orvos dinasztia. Érdekes, hogy a feleség orvosnő nem dolgozik, szóval, lényegében a génjeire volt szükség. Jó egy ilyen foglalkozás, ahol embertenyésztés zajlik néhány családban.

Lehet, hogy mi gyenge laikusok a sok lelki és fizikai gondunkkal kizáró okot jelentünk?

Érdekes lenne még boncolgatni a témát, de elég kevés az érintett. Furcsa, hogy ügyvéd és ügyfele közötti házasság senkinek nem csigázza fel a fantáziáját. Vajon miért?

2010. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintetek egy orvos elvenne feleségül egy jogászt? Mindegy hogy később ügyvéd, bíró, vagy akármi lesz. A lényeg hogy nem orvos, de nem is tanulatlan. Csak mert itt mindenki azt mondja, hogy belterjesek...és Istennek képzelik magukat.

????

2011. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem: én vagyok, aki jogot tanul..és tetszett már sok orvostanhallgató....
2011. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!