Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkereshetem ennyi idő után...

Felkereshetem ennyi idő után nővérem exét a gyerekek miatt? Haragudna rám amiért tesóm ott hagyta őket? Nővéremnek vajon megbocsátana?

Figyelt kérdés

Nővérem fiatalon megismerkedett egy sráccal, akiről kiderült, hogy félig cigány. Szüleim nagyon rasszisták, és miután megrudták - előtte nem volt vele bajuk, nem látszik rajta, pedig az anyja teljesen az, kedvelték - úgymond kitagadták nővéremet amiért vele van. Eleinte nem érdekelte, mert szerette. Utána direkt teherbeesett, mert azt hitte, így a szüleink megbékélnek. Nem így történt sajnos. A sráccal viszont elkezdődtek a gondok, nem akarta, hogy megtartsa a terhességet, miután tesóm még be is vallotta hogy direkt nem szedte a gyógyszert, ott is hagyta pár napra. Miután megszülettek a kicsik (családunkban sajnos gyakori, a két baba viszont nem segített az ügyön) eleinte ott volt a srác anyja, de haza kellett mennie féléves koruk körül. Tesóm meg nem bírta az egyedüllétet, és a pénztelenséget. Hazapakolt szüleinkhez, de a kicsiket otthagyta. Ekkor voltak 16 hónaposak. Ide nem is hozhatta volna őket, pedig hófehérek ök is. Most voltak 3 évesek azóta nem is láttuk őket. Nagyon car azóta minden, nagyon haragszom tesómra, szüleimet szinte utálom emiatt. Magamra is haragszok, amiért azóta én sem kerestem őket. Viszont félek hogy a srác utál. Amikor kipakoltunk, mentünk bátyámmal érte, nagyon kiakadt. Nem csodálom, tesóm nem mondott neki előre semmit. Szombaton kipakolt, megvártuk míg hazaér a melóból, és elmentünk úgy, hogy hétfőn neki munka, gyerekekre nincs aki vigyázzon. Mondtam neki, hogy sajnálom, és láthatta rajtam hogy utálom a helyzetet én is, de gondolom nem velem foglalkozott.

Nem tudom mit tegyek. Utána érdeklődtem, még ott lakik albérletbe, ahol eddig, egyedül él a két kisfiúval. Biztos utálja az egész családomat, de én szeretném megimerni az unokaöcséimet. Merjem megkeresni?

Másik dolog: ha sikerül a dolog, nővéremet próbáljam rávenni arra hogy lépjen a kicsik felé. Talán még nem késő. Úgy tesz mintha nem is léteznének, de egyszer csak megszólal a lelkiismerete. Bár ha apánkra ütött nem biztos


2014. febr. 25. 11:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
történt azóta valami?
2014. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Felkerestem. Azt mondta lehet róla szó néha. Azóta már egyszer találkoztunk. Nem akarok rájuk telepedni, de mindenképpen fogom keresni. Egy idö után hátha rám bízza ôket. Nagyon aranyos kissrácok :))
2014. márc. 19. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!