Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A minap történt a kisfiam (6...

A minap történt a kisfiam (6 éves) és a párom közt, akivel először találkozott a fiam. Van ebben kivetni való, vagy csak én reagálom túl? (a lényeg lent)

Figyelt kérdés

Pizzát rendeltünk. Volt hozzá PEZ cukor. Gyerkőc imádja.... párom is. Aki (a párom) kijelentette, hogy ez az övé, ne is számítson rá, hogy megkapja a cukrot a fiam :O

Akkor elmosolyogtam rajta... de most belegondolva inkább önzőségnek tartom, még ha abban a pillnatban az futott át az agyamon, hogy jól van, nem is kell mindent megkapnia a gyereknek. Mert tovább gondolva az jutott eszembe, mi van ha mással, más dolgokkal is így lesz majd a párom.... mi van ha lesz közös baba, és akkor is magának akarja, a magáénak tudja majd a dolgokat.... nem pedig inkább a gyerekének adja? hülyeség ezz így gondolni? még csak 2 hónapja ismerem... szóval nincs még "kőbe vésve" a kapcsolatunk. És beszéljek erről egyáltalán neki?



2014. febr. 25. 14:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
92%
ráadásul azt írod hogy ez volt a fiaddal az első találkozása.egy kicsit sem volt neki fontos hogy jó színbe tűntesse fel magát
2014. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak poennal szanta ami neked nem esett le...akkor nincs semmi baj vele. Ha viszont komoly volt a kijelentes akkor szakadjon meg mint a vereshurka m nincs annal undoritobb amikor egy kisgyerektol veszunk el valamit
2014. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
17%

Ez a hatulutoje annak, ha nem a parod a gyereked apja.


Azt hiaba varod, hogy mas gyereket a sajatjanak tekintse, mert nem az ove, van annak a gyereknek egy apja, vegyen neki cukrot az.

2014. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
97%
jaj ugyan már! azért mert nem ő a gyerek apja attól még lehet normálisan viselkedni egy kisfiúval. rengeteg gyerek él nem az igazi apjával-és még sem viselkedi igy a párja gyerekével
2014. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Ha viccből mondta aztán mégis odaadta a fiadnak, akkor csak poénkodott. De ha meg is ette és nem adott belőle a kicsinek, hát akkor...elég gáz.
2014. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
13%

A párod először találkozott a gyerekkel. honnan kellene tudnai, hogy szereti a pezt? Gondolom ti sem erről beszélgettetek az eddigi randiaitokon.


A gyerek mondta, hogy "megkaphatom?" vagy "légyszíves add oda?" Vagy ha még kicsi, akkor te szóltál a pasinak, hogy osszák el?


A pizzát ki fizette?


Nem akarom védeni a palit, de miért olyan evidencia, hogy mindent oda kell adni a gyerekeknek, mert az nekik alanyi jogon jár, csak mert ők gyererek?

2014. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Na de ez akkor is egy gyerek..tök mind1 ki az apja, ráadásul első találkozás, de milyen már elvenni a gyerektől egy nyamvadt cukrot :D amúgy szerintem is poén akart csak lenni, normális felnőtt komolyan ilyet nem mond :D az megint más, ha például veszek itthonra valami édességet, vagy joghurtot mindig annyit veszek hogy ugyanannyi jusson páromnak is nekem is és a lányának is. Ha utána kéri az enyémet és én is szívesen megenném akkor nem adom oda neki. Ő megette már a részét. Az más kérdés ha nekem nem kell és magamtól odaadom neki, de ő már megszokja lassan hogy nem kuncsorog, de annyira félti amúgy a hasát ha rajta múlna egyszerre megenné az apjáét is meg az enyémet is. De ha valamihez mondjuk rár egy pez, vagy egy kis üdítő akkor alap hogy odaadom neki még ha én meginnám/megenném akkor is.
2014. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Ahogy elolvastam az összes választ, amiket köszönök mindenkinek.... az körvonalazódott bennem, hogy még nem vonok le messzemenő következtetést ebből az esetből, de figyelem nagyon, hogy a további találkozó alkalmával ezzel a résszel mi lesz. De pl. a popcorn-ból kínálgatta többször is.... a PEZ cukort a gyerek nem firtatta tovább.... de nem is ette meg senki akkor. Egyébként sokat viccelődő pasi, sokszor én se tudom, mit gondol komolyan már :) de ha így van rákérdezek, és tisztázzuk a dolgot. Ettől függetlenül én is odaadtam volna bármelyik gyereknek a cukrot. mért ne? felnőtt vagyok, le tudok mondani róla.... a gyereknek hagy legyen jó :) ö a fontos! Neki nincs ugye gyereke, és egyedül is él kb. 2 éve.... szóval lehet, hogy dolgozni kell ezeken a dolgokon nála. Emlékszem nekem is volt nagyon önző időszakom...

Minden esetre megnyugtattatok, hogy volt/van értelme elgondolkodni a történteken.

2014. febr. 25. 15:13
 19/36 A kérdező kommentje:
A 15:05-ös válaszolónak: mondta a gyerkőc, hogy szereti, és felcsillant a szeme..... a pizzát a párom fizette, a mozit előtte én, a rágcsálni valót ő.... a cukor ajándék volt a pizzához: senki nem fizette :O
2014. febr. 25. 15:15
 20/36 anonim ***** válasza:
3%

Többen írtátok, hogy "elvette a gyerektől a cukrot". Ezt mégis hol olvastátok? Ott volt a pez a gyerek kezébe, ő meg kivette belőle? Nem. Egyszerűen csak nem adta oda.

Rendelt a pizzát a kérdezőnek is, meg a gyereknek is. (Persze, ez a minimum, ugye? Ezért senki nem mond rá egy jó szót sem.) Engedtessék már meg, hogy a cukrot megtarthassa.


Ha nekem olyan nőm lenne, aki szó nélkül lenyomja a torkán, meg a gyerek torkán a pizzát, amit rendeltem, és ezek után még azon pampog, hogy a gyereknek jár a cukor, hát elküldeném a sunyiba!

2014. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!