Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A minap történt a kisfiam (6...

A minap történt a kisfiam (6 éves) és a párom közt, akivel először találkozott a fiam. Van ebben kivetni való, vagy csak én reagálom túl? (a lényeg lent)

Figyelt kérdés

Pizzát rendeltünk. Volt hozzá PEZ cukor. Gyerkőc imádja.... párom is. Aki (a párom) kijelentette, hogy ez az övé, ne is számítson rá, hogy megkapja a cukrot a fiam :O

Akkor elmosolyogtam rajta... de most belegondolva inkább önzőségnek tartom, még ha abban a pillnatban az futott át az agyamon, hogy jól van, nem is kell mindent megkapnia a gyereknek. Mert tovább gondolva az jutott eszembe, mi van ha mással, más dolgokkal is így lesz majd a párom.... mi van ha lesz közös baba, és akkor is magának akarja, a magáénak tudja majd a dolgokat.... nem pedig inkább a gyerekének adja? hülyeség ezz így gondolni? még csak 2 hónapja ismerem... szóval nincs még "kőbe vésve" a kapcsolatunk. És beszéljek erről egyáltalán neki?



2014. febr. 25. 14:03
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
25%
Elvette a cukrot a gyerektől... mintha úgy jött volna a pizza, hogy a pez eleve a gyereké.
2014. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
A gyerkőc szerette volna a cukrot... felcsillant a szeme, ahogy írtam is az előbb.... erre válaszolta a párom, hogy az az övé. Írom az utolsó két válaszolónak.
2014. febr. 25. 15:23
 23/36 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező ahogy így leírtad a párod jellemét én így látatlanba is megszavazom neki az ártatlanságot csak poénkodni próbált:) meghívott pizzázni, vett rágcsát, kínálgatta a popcornt, nehogy már egy hülye pezen így kiakadj tuti nem szándékosan tette:) azt meg felejtsd el, hogy ezen meg kellene beszélni bármit is, felejtsd el az egész szitut mert nincs jelentősége. Így addig fogod túráztatni magad később tényleg nem találsz valamit amiért szegényt leszidhatod..nem lehet hogy inkább te félsz attól hogy vajon hogy fogak kijönni egymással és stresszeled magad a kettőjük kapcsolatán már előre is?:)
2014. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
5%

#23 pedig kiakadt a pezen, mert nem elég a pop corn, a rágicsa, a pizza, a gyereknek a pez is JÁR!


Kedves Kérdező, beszéld csak vele! Csinálj idiótát magadból, mert a pasi már valószínűleg nem is emlékszik arra a pezre, amin te napok után akarsz majd lovagolni.

2014. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy így van. Próbálom is elfelejteni az esetet.... vagy legalább kisebb jelentőséget tulajdonítani neki.
2014. febr. 25. 15:26
 26/36 A kérdező kommentje:
24-es! olvasd el a 22-es kommentem légyszi! köszi!
2014. febr. 25. 15:28
 27/36 anonim ***** válasza:
22%
Ez egy olyan poen amit te egyaltalan nem vettel le. Kb felesben alltatok mindent az este, ergo nem smucig. Jopofa laza ficko akart lenninangyerekkel. Es mivel e gyerek nem firtatta abdolgot, nala kb 2 perc mulva feledesbe merultbaz abszituacio amint te tobb nap elteltevel is lovagolsz. Ha a gyerek meg egyszer felhozza a pezt, eloszor egy pillanatra nem ert mi is van, aztan odaadja neki, hogy persze haver, csak poen volt. Te itt akadsz ki rajta napokal kesobb, azota is ezen turaztatod magad, o meg aznegeszet mar akkor elfelejtte.. Ez egy felrement poen
2014. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
68%
De végül mi lett a cukorral? Elvitte/otthagyta/megette később? Ha otthagyta akkor vszeg csak poén volt, na de ha pl. elvitte akkor nem biztos... Egy PEZ amúgy kb 50 Ft,nem? Ha nem poén volt,én sürgősen menekülőre fognám a dolgot. De mondjuk 2 hónapos kapcsolatot se mutatnék még be.
2014. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
67%

számomra természetes lenne, hogy a pezt a kisgyerek eszi meg....jézusom, vannak itt válaszok....:-)))))))))


most komolyan, vannak olyan felnőtt emberek, akik elennék a cukrot egy kisgyerektől???? :-))))


ez hihetetlen :-)

2014. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragudj, bennem több kérdést merült fel.

1. 2 hónap után miért mutattad be a fiadnak?

2. Ebben hol látjátok a viccet??????? Mennyire poénos az az ember, aki egy HAT ÉVES gyerek elől eldugja a cukrot, mert inkább ő maga se ott ette meg, csak hogy ne kelljen adni????

3. A közös gyereketek még nem létező,de az nem érdekel, hogy a sajátoddal hogy viselkedett???


Én nem bántani akarlak, inkább csak a hozzászólók háborítottak fel! Poénkodjon veled, ne azzal a kisfiúval, aki még ezt ellenségeskedésnek fogja fel inkább, mint viccnek, ami érthető is!

Ez az ember intelligencia hiányos, ráadásul először találkozott a nő fiával, akit elméletileg SZERET, akkor kicsit talán a gyerekkel is próbáltam volna jóba lenni, nem a PEZ cukrot kisajátítani! Hát a sztori és a vélemények a vicc, nem az, amit ő csinált!


Én a helyedben nagyon elgondolkodnék, hogy ez mennyire normális dolog és hogy a fiam kiteszem-e annak, hogy állandóan gyerekes "harcokba" kezdjen a kedves párom!

2014. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!