Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nevet választanátok...

Melyik nevet választanátok ikreknek ezek közül? Zádor, Zalán, Zaránd, Zente, Zerénd, Zétény, Zimány, Zoárd?

Figyelt kérdés
Ne legyen túl összecsengő a két név. Vezetéknévhez mind jó

2014. febr. 26. 13:04
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

"Hű 11-es .. nem haragszol meg remélem ,engem pont az általad felsorolt nevektől ver ki a víz ,pedig a férjem Gyula .. de nem adnám azt a nevet sem neki ! Talán a Bence ami jó .. de az is olyan elcsépelt már ."


Nem haragszok. Nekem az apám Gyula, csak azért írtam. A többit is csak azért említettem, mert azok még részemről a normális kategória, ha elcsépelt, ha nem. Azok legalább nem nevetségesek és nem kérdeznek vissza, hogy milyen nevet is mondtam. Egyébként a külföldről honosított nevek híve vagyok, nem a magyaroké. Gondolok a gyerek jövőjére és olyan nevet adok, ami a legtöbb országban megállja a helyét. Hátha a gyerekem külföldre akar költözni.

Sógornőmet is Zsanettnak hívják, de Ausztriában senki nem tudja nomrálisan kimondani. Az Enikő nevű rokonommal is megszenvednek. Szerencsére nekem anyám olyan nevet adott, ami nem csúnya és nemzetközi is.

2014. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
a Zétény, Zente, Zalán nagyon felkapott most..minden ismerösakik most várandosak ezeket a neveket adják..illetve a Noel-t..(ami Karácsonyt jelent..)
2014. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Nemzetközi ? A Zsanett névre is ott a Janet alternatíva .Lényegében ugyanaz a név .. Az Enikő már más lapra tartozik . Egyébként én is nemzetközi nevet adtam a lányomnak ,s milyen jól tettem ,hiszen külföldre költözés előtt állunk .
2014. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik, de ha ezek közül kéne választanom, akkor Zalán és Zétény.
2014. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Hiába Janet a Zsanett megfelelője, ha nem jut senkinek eszébe, ha rá néz. Meg az összes igazolványon, papíron is ez áll.

Nemzetközi alatt pedig azt értem, hogy külföldön is ki tudják olvasni, mondani. Pl. Nikolett, Adrienn. Nem pedik Kincső, Zselyke, stb.

2014. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
nekem a magyar nevek egyáltalán nem tetszenek,ezek most divatosak lettek.és igen divatosak,mert minden időszaknak megvannak a maga kedvenc nevei bármit mondanak az anyukák.a magyar nevek különlegesek,de nem a jó értelemben és ráadásul az ikreknek hasonló nevet adni háát:( ismertem ikerket utálták hogy mindenből hasonlót kaptak szerintem ez névre is igaz lesz.
2014. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak a Zalán tetszik, a többi túl furcsa / csúnya hangzású nekem. A másik ikertesó Zoltán lenne, bár az nincs a felsorolásban. A Zalán és a Zoltán még jól is hangzik ikerbabáknak:)
2014. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Csak a Zalán tetszik ezek közül.

16. Mégis mi a fenét lehet csúfolni egy Árminon? Az nagyon szép név!

2014. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit lehet csúfolni az Árminon, pedig férfi vagyok. Egyik haveromat is így hívják és még senki nem szólt be neki. Úgy vettem észre, hogy a nőknek is tetszik a neve.


Ellenben a kérdésben felsoroltak közül egyedül a Zalán elfogadható, az is csak jóindulattal. Ha mindenképp választani kell, akkor szerintem is a Zoltán illik mellé. Zalán legfeljebb majd irigykedni fog Zolira, hogy neki normális neve van.

2014. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
Az Ármin nagyon szép név *.* :) !Nem sorolom a csúfolható nevek közé . Ott van pl. az Áron ,Szilárd ,Lehel,Farkas stb .. na azok könnyen céltáblává válhatnak .
2014. febr. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!