Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nevet választanátok...

Melyik nevet választanátok ikreknek ezek közül? Zádor, Zalán, Zaránd, Zente, Zerénd, Zétény, Zimány, Zoárd?

Figyelt kérdés
Ne legyen túl összecsengő a két név. Vezetéknévhez mind jó

2014. febr. 26. 13:04
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
40%
Én írtam, hogy nem tudom milyen nevek. Rákerestem és magyarok. Ha már mindenképpen ilyen név kell, akkor vannak normálisabbak is szerintem. Attila, Árpád, András, Balázs, Bence, Botond, Csaba, Dénes, Endre, Gergely, Gyula, György, Imre, István, László, Levente, Lőrinc, Nándor, Nimród, Szabolcs, Zalán, Zoltán, Zsolt. A többi számomra nevetséges és kerülendő, főleg a Nyakas,Töhötöm, Pata, Taksony, Vizibor. De ha valakinek ezek tetszenek,akkor adja a gyerekének, mit bánom én.
2014. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Szép nevek :) (Zimány,Zaránd,Zerénd kivételével ) Ezerszer inkább adnám ezeket a neveket ,mint József ,László ,Tibor stb ,stb...
2014. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
De a József és Tibor nem magyar eredetű név. Egyébként én sem adnám azokat sem.
2014. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Nektek kell,hogy tetszen.Öszintèn,nekem egyik sem tetszi,de nem is kell,h nekem megfeleljen.Nekünk is több nevünk volt,(sokaknak nem tetszettek)Mi úgy vàlasztottuk ki,hogy megnèztük a naptàrban mikor vannak.Decemberi születèsû,igy arra esett a vàlasztàs ami nyàron van.Hogy megoszlódjanak az ûnneplèsek,ès ne csak tèlen ünnepelhessük a babànkat.
2014. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Nekem természetesen mind tetszik :) abc sorrendbe irtam fel őket, de a kedvencek talán a Zétény és a Zimány. Úgy néz ki a Zétény egyik befutó, nekem a Zimány szívemcsücske, csak kicsit félek ezt adni
2014. febr. 26. 14:16
 16/38 anonim ***** válasza:
24%
És ha Zimány lesz a neve hogy fogják csúfolni? Zimi zimi! Gyere ide méhecske! Ugyan már! Miért nem lehet rendes neve mint Balázs vagy Ádám?
2014. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Le leszek pontozva, de nekem egyik név sem tetszik.

Az Ármin, Noé, Bendegúz és hasonló nevű gyerekeket pedig kinevetik a társaik. Nemtudom miért, de ez a tapasztalat.

Pl Jácintot se adnám a fiamnak.

2014. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Hű 11-es .. nem haragszol meg remélem ,engem pont az általad felsorolt nevektől ver ki a víz ,pedig a férjem Gyula .. de nem adnám azt a nevet sem neki ! Talán a Bence ami jó .. de az is olyan elcsépelt már .
2014. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

16-os.. ennyi erővel nem létezik olyan név, amit ne lehetne csúfolni


A Zimány névvel tényleg az a baj, hogy nagyon vezetéknévként ismert...

sokat ismerek..

2014. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

En nem tudom mi ez az orulet a nevekkel kapcsolatban mostanaban.

Olyan neveket adnak a gyerekeknek, hogy az mar sokszor vicc kategoria, szegeny gondozonok meg csak kapkodjak a fejuket a bolcsibe a neha kimondhatatlan nevek hallatan. Sot ismerek olyan 6eves gyereket akinek a neve Archibald, kimondani meg most sem tudja rendesen.

2014. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!