Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyagias vagyok? Tényleg...

Anyagias vagyok? Tényleg rosszul gondolkozom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem akarok kisregényt írni, így a lényegre térnék rögtön.

Párommal együtt vagyunk/voltunk több mint fél éve. Olyan a munkája, hogy van hogy csak hétvégén van itthon, van mikor sokkal többet. Én egyedül nevelem két kisfiam. Igazából párommal nagyon szerettük egymást, és jól éreztük együtt magunkat, úgy alakult, hogy mikor haza tudott jönni mindig nálunk volt. Felvetettem neki, hogy beszállhatna a költségekbe. Nem igazán tetszett neki az ötlet, de megígérte, hogy havi 10-15 ezerrel beszáll, mert vegyem figyelembe, hogy nem minden nap jön. De aztán ez meg is állt ezen a szinten, és utána közölte, hogy ha hozzá költözne valaki, nem kéne semmivel se beszállnia, meg azt mondta, hogy csak a pénzéért szeretem. Ez nekem nagyon rosszul esik, úgy érzem csak kihasznált, egyedül nevelem a gyerekeim, nem tudok, és nem is akarok egy férfit eltartani. Tulajdonképpen a hozzáállásával van problémám. Ennek hátterébe karácsonyra se kaptunk egy apró ajándékot sem, mert neki nem az ajándékról szól a karácsony. Picim szülinapjára, mondjuk hozott egy tábla Milka csokit. Ezek után én vagyok az anyagias? Ti hogy állnátok ezek után a kapcsolathoz, ha mindketten komolyra terveztétek?



2014. febr. 27. 20:52
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy értelmezem a leírást, hogy a kérdezőnek van 2 gyereke és a szóban forgó férfi nem a gyerekek apja. Ezen kívül nem is lakik velük életvitel-szerűen, inkább csak hétvégén. Az általa elfogyasztottakhoz meg nem hajlandó hozzájárulni. Magyarán, ennek a palinak csak egy nő kell, aki eltartja hétvégén. Az is lehet, hogy máshol van saját családja és azokkal tölti ideje többi részét.
2014. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
85%
A pót anyukát látja bened sőt rosszabb mert te vagy a fogadosné.
2014. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
A gyerekekkel és velem is foglalkozik. De engem akkor is nagyon bánt ez az egész. Attól hogy kedves és még nem tudok több kaját venni a boltba. Mellesleg tudom, hogy bármi problémám van, ígérget de nem segít. Decemberbe megígérte, hogy megveszi a karácsonyfát, abból se lett semmi. Téli gumit is vegyek a kocsira, majd ő segít , ne aggódjak. Segített betenni a csomagtartóba :)
2014. febr. 27. 21:19
 14/40 anonim ***** válasza:
85%

Tökéletesen egyetértek a 11-essel.Az álszent csaló!


És te nem érzed magadat sértve,hogy semmit nem kaptál karácsonyra tőle,mert szerinte ez nem az anyagiakról szól!


De lefogadom te adtál valamit!Sürgősen megszabadulni tőle,ez nagyon megalázó!!

2014. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
4%

Mondjuk azért ha apjuk helyett apjuk akkor talán egy tál ételt megérdemel. Ő is mondhatná, hogy te meg csak gyerekfelügyelőt látsz benne.

Vagy költözzetek össze vagy éljetek külön, de ennek a hol itt holott mi értelme? Gyerekeknek is stabil kapcsolat kell nem ez a kétlakiság.

2014. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kicsit megerősítettetek, hogy jól döntöttem, hogy nem szeretném folytatni ezt a kapcsolatot. Csak annyira azt hozta ki a helyzetből, hogy anyagias vagyok, és én a pénzéért szerettem. SZerinte fél év után még nem kell az anyagiakkal foglalkozni.
2014. febr. 27. 21:23
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

A pénzéért?Az elmondottak alapján ő szeret a pénzedért nem?


Te eteted,ő nem ad bele,még karácsonyra sem ad neked semmit sem,nem?Akkor ő szeret a pénzedért téged,nem?

2014. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Igen, mert azt sújkolja, hogy ha adna pénzt, minden rendben lett volna, ha nem akkor meg húzzon el..... de ez nem a szeretet kérdése, hanem nekem is vannak elveim.
2014. febr. 27. 21:35
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Csak az élősködő emberek viselkednek úgy, mint ahogy a "párod". Nem kérdés, hogy ez a "férfi" elfelejtett felnőni. Már az is kínos, hogy egyáltalán beszélni kell arról egy kapcsolatban, hogy a víz, a villany, a gáz, a kaja pénzbe kerül, a hűtő nem töltődik fel magától. Ha a párod valóban férfi lenne, magától jutna eszébe, hogy ne terheljen téged anyagilag.
2014. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
79%
Hát tudod, ha egy férfi igazán szeret, akkor ő maga fogja felajánlani, hogy támogat anyagilag, főleg, ha még fogyaszt is. :)
2014. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!