Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom túl sok pénzt költ a...

A párom túl sok pénzt költ a gyermekeire. Hogyan vezessem be ezt a beszélgetést úgy, hogy ne azonnal megsértődjön, hanem logikusan átgondolja a dolgokat?

Figyelt kérdés
2 gyermeke van az első házasságából (10 és 13 évesek). Nem azzal van bajom, hogy költ rájuk a gyerektartáson felül, mert ez természetes, hanem azzal, hogy eltúlozza ezt. Már próbáltam vele erről beszélni, de eddig mindig csak az lett belőle, hogy én sajnálom a gyermekeitől a pénzt és megsértődött.
2014. febr. 28. 17:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%
Igy kompenzal amiert nem neveli oket es nincs veluk. Lelkifurdalasa van ezt pedig szepen ki is hasznaljak a gyerekek. Csaladi kupak tanacs es szembesiteni oket ezzel.
2014. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves 10-es, amíg nem tudod az anyagi helyzetünket, addig szerintem ne vádaskodj. Mivel az én havi 37ezremből élünk, mert neki nincs munkája, nagyon kevés alkalmi melója van. Apámtól most kaptunk egy kis erdőt amiből a fát eladjuk, h helyre álljunk és ő rögtön ebből a pénzből szeretet volna venni telefont! És nem az elmaradt csekkeket befizetni, remélem azért így érthető, h miért reagáltam így. Amíg nem volt meg a fiam, a lányát mindig minden hónapban elvittük állatkertbe, moziba, csavarogni. Rengeteget költöttünk rá és sose sajnáltam, de most nem engedhetjük ezt meg.
2014. márc. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!