Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak milyen nasit...

Anyukámnak milyen nasit rakjak az ajándéka mellé, ami nem viszi fel a cukrát, de mégse hétköznapi?

Figyelt kérdés
Túlsúly miatt cukra lett, és több év alatt sikerült rendbejönnie annyira, hogy már nem kell inzulin és gyógyszer se, de folyamatosan figyelnie kell, hogy ne essen vissza. Mindenki kap valami kis apróbb nasit az ajándékhoz, neki nincs ötletem, illetve nem tudom, van-e olyan a neki való "édességek" közül, ami ünnepi alkalomra megfelelő.
2009. dec. 13. 12:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Végülis találtam olyant, amit lehet neki és az alkalomhoz is jó. Köszi szépen. Az aszalt és kandírozott gyümölcsöket az ő dietetikusa is mondta, hogy nem lehet, egyébként anyu nem is szereti, tehát azok eleve kilőve. Egyszer egyik diákjától egy nagy tál ilyen gyümölcsöt kapott év végén (mert a szülők ilyeneket forgalmaznak), és ő nem is evett belőle 1-2-nél többet.
2009. dec. 13. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!