Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartjátok a volt barátaitokkal...

Tartjátok a volt barátaitokkal/ barátnőitekkel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2,5 hónapja szakított velem a barátom, 3 éves kapcsolat után. Agyilag nem bánom....sőt nekem kellett volna előbb megtennem, mivel ő "bántott" nem én őt. De akkor még szerettem, meg valahol még most is,de agyilag tudom, hogy értelmetlen.....Amikor elment azt mondta: "majd közbe beszélünk". Azóta se híre se hamva. Nem gondolom, hogy nekem kéne őt keresni, mivel engem küldött padlóra és nem forditva, meg ő vágott át engem, nem én őt stb stb. Azóta még egy smst se küldött. Ez így normális, hogy többé soha a büdös életbe nem beszélünk egy kukkot se? Ti hogy vagytok vele? Tapasztalat?20/L
2009. dec. 13. 13:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy iwiw-en az ismerőseim között van, és pár évvel a szakításunk után találtam rá, én jelöltem be mutatva neki, hogy bennem nincs harag meg semmi ilyesmi, ő visszaigazolt és ennyi.

Most már nem nagyon találkozunk mért én férjhez mentem, és más városba lakunk a férjemmel. De ha taliznánk sem lenne semmi gond, részemről nyugodtan beszélgethetnénk, nem haragszom rá, de ettől függetlenül a férjemnek sem lenne oka féltékenykedni. Nem mintha féltékenykedő típus volna. Szóval szerintem nem kell törölnöd, attól még barátok, haverok maradhattok!

2009. dec. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De ez a barátkozós duma csak szó szerint duma. Mert ő nem keres engem....én meg nem keresem Őt, mert nem én bántottam meg..meg nem nekem voltak olyan dolgaim,mint neki. Ő küldött engem a padlóra, nem én Őt! Ezért nem ir rám msnen, és én se rám. Ezért nem értem miért nem törölt vagy tiltott le?
2009. dec. 14. 20:53
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: szerintem nem kell letörölni msn-ről meg iwiw/facebookról szakítás után. Úgy értem, ő szakított, ezek után szerintem tök tahó lenne, ha letörölne. Már mért kéne? Viszont ez a "majd kereslek" szöveg is inkább csak ilyen blablának tűnik nekem, nem kell komolyan venni. Teljesen megértem, hogy rosszulesik, ha esetleg nem beszéltek többet (nem ezt mondom, hogy feltétlenül ez lesz, de benne van a pakliban), hiszen mégiscsak 3 évig az életed része volt. De szerintem akkor se keresd. Csak gátolna abban, hogy továbblépj. Tudom, mondani a legkönnyebb, de hidd el, hogy így van.


Éld inkább az életed, ne hagyd el magad, ne kerülj a padlóra, az a lényeg. Ha esetleg közben megkeres, reagálj kedvesen, de semlegesen. Ne lásson rajtad haragot, sértődést, de azt sem, hogy örülsz, mint majom a farkának.


Én nem tartom exekkel a kapcsolatot. Igaz, nem is volt sok. Még a gimis barátommal szakítás után évekig haverok maradtunk, de aztán ő kikerült külföldre, szép lassan elváltak útjaink... de ott sem harag vagy ilyesmi miatt, hanem csak elsodort az élet. Ha ő megkeresne, vele szívesen beszélnék, vagy lehet, én is megkeresem majd egyszer, csak most nagyon zűrös időszakom van...


Egy másik exemmel, vele távkapcsolat volt... hát vele nem tartom. Ronda, érzéketlen módon szakított velem, máig fel tudom hergelni magam, ha rá gondolok. Szülinapom előtt 2 héttel szakított velem, szülinapomra mondjuk írt köszöntést, de ennyi, soha többet nem keresett meg magától. (Egy év múlva én kerestem meg, de prózai okokból, nála maradt egy könyvem, kértem, hogy küldje vissza. Vissza is küldte. Utánvéttel. :D :D)


Na, ő nem hiányzik az életemből.


A többi kapcsolatom rövidebb volt, 1-2 hónapos. Ebből az egyik nagyon-nagyon régi ügy, 9 éve történt, de évente össze-összefutunk, még kavarunk is egymással, de ennyi, senki sem akar többet.


Másik exemmel (vele csak 6 hétig jártam, szóval nem is igazán ex) nem tartom, mondjuk szakítás után egy darabig (pár hétig) próbálkozott (ő szakított egyébként), de én nem nagyon akartam tovább folytatni, ha már egyszer szakított. Most kicsit bánom, hogy vele nem jött össze a dolog, ezzel a pasival szívesen haverkodnék is, mert rendes, normális fickó, de nem fogom megkeresni, mert a végén még félreérti.


Hát, ezek vannak.


27/N

2012. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!