Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Állandó feszülts...

Mit tehetnék? Állandó feszültségben élek. (nem családi, de baráti kapcsolat)

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőm mostanában egyre jobban idegesít. Kissé befolyásolható, és azt vettem észre, hogy egyre inkább olyan érdeklődési körök felé hajlott, amiket én szeretek, és tanulásban, öltözködésben is ez a helyzet. A problémám csak az, hogy szörnyen idegesít, mert szeretem, ha abból az egy tantárgyból, amiből szeretnék mondjuk továbbtanulni, én vagyok a legjobb. De mostanában leköröz, az összes kedvenc tantárgyamból. Sportban is azt szereti, amit én, kézilabda edzésre is akartunk mindketten menni, de én végül nem tudtam. Ez is zavar, hogy neki megfelelt az időpont, és járhat edzésre. Ugyanígy az is zavar, hogy a zenében is elkezdte azokat hallgatni, amit én, és ez az öltözködésére is kihatott, és olyan ruhákat vesz, amiket én is szeretnék, de én nem jutok hozzá, mert a lakhelyemen nincsenek ilyenek, míg ő sokat utazik, és talál. Állandóan összehasonlítom magam vele, hogy ő milyen szép, és én meg mennyire nem... Próbálom ezt leküzdeni, de nem megy. Mit tegyek?
2009. dec. 13. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az irigységed csak neked ártalmas. Ha neked ez így jó?
2009. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
A legjobb barátnőm mostanában idegesít.Azt hiszi állandóan őt utánzom. Zavarja, ha valamelyik tantárgyból jobb vagyok nála. Ahelyett, hogy tanulna, azon jajgat, hogy én őt lekörözöm. Ne tanuljak ennyit? Vagy szándékosan szerezzek rossz jegyeket, hogy ő legyen a legjobb? Járok kézilabda edzésre, neki sajnos nem jó az időpont, nem tud jönni. Szerintetek is hagyjam inkább abba? Én sokat utazok, jó ruhákat tudok venni, de ő elvárja, hogy neki is vegyek. Sajnos anyagilag ezt nem engedhetem meg magamnak, de ő meg ezért haragszik. Mit tegyek? Segítsetek!
2009. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Uh, de szánalmas vagy!!!!!!!
2009. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen az életben a legnagyobb problémád..
2009. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A kérdezőt miért nem lehet lepontozni?
2010. márc. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!