Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg apának, hogy...

Hogy mondjam meg apának, hogy ellopták/elhagytam a telefonomat?

Figyelt kérdés

Novemberben kaptam és ma hajnalban elhagytam vagy ellopták. De nem tudom, hogy mondjam meg apának, amikor is alig akarta megvenni, mert előtte pár hónappal kaptam az azelőtti telefonomat, csak megjelent az, amit elhagytam/elloptak tegnap és mégis megvette. Már beszéltem ma vele (anya telefonján) és mikor kérdezte, hogy miért nem kapcsolható a telefonom, mondtam, hogy lemerült és a töltőt az egyik barátnőmnél hagytam...

Már így is veszekedtünk a múlt héten, mert kifizette a fesztiválbérleteket, csak azt nem mondtam neki, hogy anya még nem tudja, hogy megint megyek nyáron.

Nem akarom, hogy megint vitatkozzunk, de szerintem ki fog akadni eléggé. Hogy kéne elmondjam, hogy ne úgy tűnjön, én vagyok a hibás?



2014. márc. 9. 18:00
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig te vagy a hibás, ezt kár lenne tagadni. Egyébként meg úgyis vesz neked másikat, apa szemefénye nem maradhat telefon nélkül, hová vezetne ez?
2014. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

ma 18:41

Nem kell ahhoz részegnek lenni, hogy valaki elhagyjon bármit.


ma 18:48

Jó, tényleg megkapom azt, amit szeretnék, de nem mindegy, hogy úgy, hogy közben alig szólunk egymáshoz, vagy úgy, hogy minden oké és nem haragszik rám.

Vigyáztam a telefonra nagyon, egy karcolás sem volt raja, pedig már hónapok óta megvan és figyeltem rá, hogy ne legyen semmi baja.

Gimi mellett hogy tudnék dolgozni? Kétlem, hogy lenne olyan munka, amivel egy ilyen telefon árát rövid időm belül megtudnám keresni, de ez végül is lényegtelen.


ma 18:49

Nem tagadom, hogy én vagyok a hibás, csak nem akarom, hogy neki is leessen, hogy én tehetek róla.

2014. márc. 9. 18:57
 13/48 anonim ***** válasza:
55%
nem egy Iphone4S-t hagytál el?
2014. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

ma 18:57

Nem :(

2014. márc. 9. 18:59
 15/48 A kérdező kommentje:

19:02, hát akkor az vagyok! Hidegen hagy, hogy itt mit gondolnak rólam. Nem szorulok rá, hogy dolgozzak. Akkor meg? Semmit nem tudsz rólam, az életemről!

Ne itt vezesd le a feszültséget.

2014. márc. 9. 19:05
 16/48 anonim ***** válasza:
45%

Ezek szerint rászorulsz, ha mindent apucinak kell megvenni!

Nem a feszültségem vezetem le, hanem felidegesítenek az ilyen kis ... , akik másokból élnek, várják a jót meg a szépet.

2014. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Ja, mert szerinted egy 16 évesnek saját magát kellene eltartania? Vagy mi?

Nem kötekedésből, komolyan kérdezem.

Mégis kitől kellene kérnem, hogy vegyen meg valamit, ha nem a családomtól?

2014. márc. 9. 19:13
 18/48 anonim ***** válasza:
79%

Nem az a baj, hogy megkéred hogy vegye meg!

Hanem hogy elcseszel valamit, és inkább hazudsz minthogy elmond az igazat!

És nem azt mondtam, hogy tartsd el magad, de ha valamiből nem elég az "alap" (pl: telefon), akkor azt a pénzt keresd meg szépen magadnak!

Meg lusta vagy dolgozni, de elvárod a fesztiválbérletet meg a menő telefont?

Nem veszed észre, hogy ez mennyire gáz?

2014. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
62%
Ja,nem iPhone-t hagytál el,de az az első kulcsszó.Kamu :D Le merem fogadni,hogy olvastad a kérdést és próbáltál kreálni egy történetet a lány szemszögéből...
2014. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen kis elkényeztetett és undorító fruska, mint te, nem is érdemel mást, mint azt, hogy többet soha semmit ne kapjon.
2014. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!