Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az iskolába miért nem tanítják...

Az iskolába miért nem tanítják azt is meg h éljen az ember ha kikerül a nagybetűs életbe?

Figyelt kérdés
Csak tonnaszámra kell a millió információt bemagolni de h hogy éljen az ember ha egyedül lesz azt nem, főleg ha nincs is háttér. A lányom volt osztálytársai vért izzadnak h épp hogy megéljenek. Persze velem is ez volt 18 évesen. Ezen változtani kéne. Nem?
2009. dec. 14. 17:45
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Kössz az utso két választ, főleg a 19.43-ast

És sztem sokan vannak még így .

Nem mindenkinek adatik meg megfelelő háttér.

Úgy könnyű.Vagy legalábbis könnyebb.

Mintha az uszást ugy oktatnák h sok sok sok elmélet és utána bedobnak a mélyvize hogy ÚSSZ!

Aztán csodálkozik a társadalom h nagyon sokan "fuldokolnak"

Miért nem az iskolába tanítanak meg"úszni" ha a szülők nem képesek rá .

erre céloztam a kérdésemmel.

2009. dec. 14. 20:34
 22/28 anonim ***** válasza:
A tanárok is sokszor úgy vannak vele, küszködjön meg mindenki a "hasznos" tudásért maga! Némi irigység is van benne...Ők lennének a szivatózók...:(
2009. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Sőt ,már arra is volt példa h segitséget kértem a tanártól h kicsit figyeljen oda a gyerekemre mert abból a tantárgyból lemaradt egy kicsit erre az volt a válasz h:

Nekem az a dolgom h leadjam az órát és kész ,nincs időm nekem külön odafigyelni senkire.

És hát nem egy urinő stilusban válaszolt.

Persze vannak kivételek !

2009. dec. 14. 20:48
 24/28 anonim ***** válasza:

miért csodálkozol ezen, Kérdező?

válaszolhatott volna szebb stílusban is a tanár, az igaz, de ki fog ingyen a szabadidejében más gyerekével foglalkozni??

néha találni egy-két ilyen jótét lelket, de nem várhatod el tőle, hogy pluszban foglalkozzon a gyerekkel, rászánva az idejét, energiáját. neki is van bizonyára sokkal fontosabb dolga.

ha úgy vezetted volna fel a témát, hogy hajlandó lenne-e természetesen fizetségért foglalkozni vele, akkor lehet, hogy másképp reagált volna.

2009. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Könnyebb a tudását otthonról hozó szerencsések tempójában halani... És még a dicsőséget is ezért akarják learatni egyesek. És még el is hiszik magukról...
2009. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

22.03-nak

ugy kértem meg őt h az órán segitsen neki,nem külön a szabadidejében.

A gyerekem mellet mindig volt külön tanár ha szükség volt rá.

Fizetségért. Ezekután.

2009. dec. 14. 22:24
 27/28 anonim ***** válasza:
93%
Én is hiányoltam a suliból a gyakorlatiasság oktatását. Nekem Anyukám baromi sokat dolgozott. Pl. a csekkeket munkába menet v. jövet adta fel. Újpesten dolgozott, Kispesten laktunk. Most menjek el a metró másik végére, hogy lássam, hogy állnak sorba az emberek? Amikor, még a nagyon retardáltaknak is, max. 1 db ofő órába kerül elmagyarázni a leggyakoribb hivatali ügyintézések menetét. Ami vicc, hogy én közgadasági szakközépbe jártam, és fogalmam sem volt róla, hogy nekem is kell adóbevallást készíteni.
2009. dec. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Igen ,erről beszélek.

Biztos h szükség lenne gyakorlati oktatásra is az iskolában

az élet mindennapos dolgairól.Ha már otthon nem kapja meg az ember.

2009. dec. 15. 22:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!