Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szomszéd...

Mit csináljak a szomszéd szőke macával?

Figyelt kérdés

Párommal meguntuk a városi életet, nyugodt élet reményében vidéken vásároltunk egy családi házat. Úgy gondoltuk a gyereknek is jobb lesz, ha nem plázákban és paneltömbök közt nő fel.

Minap gereblyéztem az udvaron (a kerítés és a kert még nincs készen, csak ideiglenes drótkerítés van felhúzva), mikor észre vettem, hogy a szomszéd oldalon a kert végén egy hidrogénezett hajú szőkeség ólálkodik a mi telkünk felé és nagyon leskelődik. Mikor észre vett, félre vetette a fejét, nem is köszönt és elballagott. Férjemnek meséltem, hogy mi történt, erre kiderül, hogy ő már ismeri, a szőkeség már volt nálunk, mikor ÉN nem voltam ott. Valami ronda macskával ballagott át, megkérdezni, hogy a miénk -e. Persze még ott sem laktunk, még csak a férjem dolgozgatott a ház körül a barátaival. Erre ma beállított a férjem egyik barátja, és megkérdezte, hogy a "jó nő azóta nem volt nálatok?"

Teljesen kiborultam. Közöltem a férjemmel, hogy min. 2 méter magas betonkerítést akarok az egész telek köré, és olyan kaput, amin nem látni be, és ha megtudom, hogy ez a szőke pipi még egyszer beteszi hozzánk a lábát, ha nem vagyok otthon, gereblyével vágom végig. Nekem itt nem fogja bámulni, ahogy a férjem póló nélkül mossa a kocsit, és nem vagyok hajlandó a haverok miatt áthívni az esti grillezésre sem.

Igen, talán féltékeny vagyok és ideges. Már utána kérdeztem a kedves szomszéd csajnak, állítólag nemrég már szétszedett egy családot, ahol még kicsi gyerek is volt, miatta váltak el. Nem tudom mi tévő legyek, mert anyukám meg mindig azt mondogatja, hogy rossz szomszédi viszony olyan mint egy átok, és épp a nyugalom miatt költöztünk vidékre. Mit javasoltok?



2014. márc. 20. 19:31
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
95%

Nem a szutyok miatt válnak. Apuci döntött úgy. Aki nem akar menni a családból, azt nem lehet elvinni. Ilyen egyszerű és ezt kéne belátni.

Amúgy meg ha ezt csinálod majd folyamatosan, hogy hisztizel a SEMMIN, akkor ne is csodálkozz, ha ott hagy, mert megfojtod. Mi van, már a szemét se nyithatja ki lassan, ha egy nő 20 méteres körzeten belül áll?

Írom mindezt nőként, aki egy kicsit szintén féltékenyebb az átlagnál, de ez iszonyatosan durva, amiket ide vázolsz fel!

2014. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező.sajnos, sok igazság van abban amit írsz.De reméljük,nálatok,nem lesz ilyen.

Amúgy addig én is megbíztam a férjemben,meg a nőkben, amíg egy kis maca nem vetett szemet a férjemre...

2014. márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező ez nagyon általánosítás és kisarkítás amit írsz. És tényleg nem a nőre kell haragudni, ilyen nők mindenhol vannak. 2 utcával, vagy 2 várossal arrébb is. Vagy a vegyesboltba ahova lejárkál, vagy a munkahelyén akiket nem ismersz. Sajnos engem is párszor csaltak már meg előző kapcsolataimban, de az soha nem idegennel, vagy szomszéddal történt hanem a közvetlen baráti környezetből és mindig olyannal akire nem is gondoltam volna. Volt hogy a legjobb barátnőmmel kavart fél éven keresztül párom, miközben ha bajom volt mindig ehhez a barátnőmhöz mentem. Álmomba nem gondoltam volna, hogy vele..és még sorolhatnám sajnos az ilyen szitukat. Apum mondogatta régen mindig mikor még csak elkezdtem fiúzni, meg randizni tizenévesen, hogy mindig a legszorosabb környezetemre vigyázzak és igaza is volt. Én egyébként soha nem a nőket hibáztattam, nagyívbe tettem rájuk, páromat viszont meg tudtam volna ölni. Mert ha nem vele akkor jön más, ha valakit el lehet csábítani azt el is fogják lehet az a szomszéd vagy bárki. Ha meg normális és fontos neki a családja akkor nem fogja megtenni. Aztán van az a kategória aki utólag gondolkozik, az meg így járt, az az ember annyit is ér...Amúgy biztos vagyok benne, hogy barátnőiddel ti is ki szoktatok x pasikat beszélni. Ha a szomszédban Vin Diesel, vagy John Cena (ez csak nekem példa, de mondjuk helyettesítsd be olyannal aki neked, vagy a barátnőidnek tetszik) szóval ilyen csávó lakna hát biztos vagyok benne, hogy nálatok is témába kerülne mégse csalnád meg a párodat gondolom. Értem én, hogy rosszul esik, de ez az őrjöngés és őrlődés hosszú távon nem lesz jó. Hiába húzol te fel kerítést, azzal nem oldod meg a dolgot attól még a szomszéd marad és ha látja hogy téged zavar az ő jelenléte még olajat s teszel neki a tűzre. Volt, hogy én is voltam ilyen ahogy te mondod "maca" szerepben. Van egy nagyon jó barátom kb. 10 éve ismertem meg, pont akkor ismerte meg a barátnőjét is. Köztünk soha semmi nem volt, annyi hogy nagyon jó barátok lettünk egy lett a baráti körünk is félig-meddig. Nekem nem volt akkor párom ez a srác meg (a mai napig) hétvégente szeretett eljárni bulizni. A menyasszonya meg otthonülő tipus volt soha nem jött el sehova, nem is ismertük egymást csak futólag. Viszont volt olyan időszak, hogy a srác szombatonként eljött hozzánk, mivel nekem volt saját borom így nem kellett erre is költeni és nálunk iszogattunk, beszélgettünk sokat, eljártunk bulizgatni. Volt, hogy csak kettesben mentünk, mert senki nem akart jönni, de meg se fordult a fejünkbe hogy bármi legyen köztünk. A csaj utált engem mint a sz@rt, féltékeny volt rám, ha néha összefutottunk vágta a pofákat. Aztán mikor lett a jelenlegi párom akkor kezdett örülni, hogy lekopok csak párommal nagyon jóba lett ez az ismerősöm így még többet találkozgattunk. Most ő is babát vár, én is sokat találkoztunk terhesgondozáson, bababoltba stb... és most jött rá, hogy nem is vagyok olyan szörnyű maca...szóval szerintem előbb ismerd meg mielőtt utálnád.
2014. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
95%

"az a divat egyes maca körökben, hogy nem szingli pasik után húzza a belét, hanem családos kell, akinek már van háza, autója, háttere, kisemmizzük majd az asszonyt, meg a gyereket, gyerektartás csökkentésért pereskednek, hogy ne kelljen fizetni. "


De kérdező, az ilyen dolog mindig két emberen múlik. Ha a férjed nem akar menni, a világ legdögösebb macája is bepróbálkozhat nála, akkor sem kezd vele semmit. A te férjed táncba vihető vagy hűséges típus? Ha az utóbbi, akkor a szomszéd maca megpukkadhat, mert nem lép a férjed semmit. Ha viszont könnyen táncba vihető, akkor semmilyen kőkerítés nem fogja visszatartani.

2014. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
57%

Emberek!

Ti hogy reagálnátok arra, ha amíg ti nem vagytok otthon átmenne a fiatal,csinos nő a férjetekhez ( egy sz a r ürüggyel) összeismerkedni?

Itt nem a macskáról van szó, nem önbizalom hiányról van szó. Arról van szó, hogy nekem (és szerintem egy normális nőnek) nem jut eszébe hogy átmenjen csak úgy az új szomszédaihoz ismerkedni. Maximum akkor ha épp úgy futnék össze velük hogy az új szomszéd család minden tagja ott van, úgy oké, de így....

Mellesleg milyen dolog már az hogy a r ü hes macskát átviszi a férjének, neki meg egy "szavasz b a zd meg-et" sem tud kinyögni és inkább elfordítja a fejét?!

Nekem egy ilyen öntelt hidrogénezett liba barátsága nem is kellene.

Én a helyedben nem szekálnám a férjemet, nem emlegetném a szomszéd pics át, de nyitott szemmel járnék és követkém az eseményeket hogy a szomszéd kisasszony hogyan viselkedik...

2014. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
61%

"Ti hogy reagálnátok arra, ha amíg ti nem vagytok otthon átmenne a fiatal,csinos nő a férjetekhez ( egy sz a r ürüggyel) összeismerkedni? "


Ugyanúgy, mintha a szomszéd 80 éves néni vagy egy pasi menne át. Ha a férjem nem hűtlen típus, akkor mitől kellene tartanom?

2014. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 Frigg ***** válasza:
96%
Én is azt mondom kérdező, amit sokan előttem: Te ismered a férjed, milyen típus. Ha hűséges, akkor a csaj fejen is ugrálhatna előtte pucéran, az sem érdekelné. Mindenhez két ember kell, nem csak a nő. Ha a férjed nem akarja, akkor nem történik semmi, és elhajtja. De tényleg ne nyúzd ezzel a témával, mert az ellenkező hatást fogod vele elérni; legalábbis elege lesz a sok nyaggatásból.
2014. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
40%

ma 18:38!!!


Na és mi van, ha mégis hűtlen típus? Vagyis eddig hűséges volt, de tudod, nem zörög a haraszt ha nem fújják...

Most őszintén, te mint nő! Ha a szomszédba új család költözne, átmennél hozzájuk? Hát persze, megakarod ismerni őket. De az első találkozásnál, naná hogy vissza is fordulnék, ha csak a család férfi tagja van otthon. Udvariasan bemutatkoznék, és visszamennék haza, majd vissza ha mindenki otthon van. Elvégre őket akarnám megismerni, nem őt...ja, és nem ilyen amatőr átlátszó macska dumával mennék, hanem normálisan felnőtt emberekhez méltóan ismerkedés szándékkal nyíltan, nem sunnyogva mint a hidrogénezett nő...

2014. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:

Még egyszer köszönöm a válaszokat. Azóta megnyugodtam, nem is foglalkozom (férjem előtt) a témával, mert nem akarom bosszantani, de magamban azért kicsit még fortyog a dolog. Látom, hogy vannak azért olyanok, akik értitek, hogy miért is vagyok pipa. Pont ez az, hogy nekem sem jutna eszembe, hogy direkt akkor ballagjak át az új szomszédokhoz, mikor látom, hogy a felesége elhajtott a kocsival.

Főleg már csak az bánt a dologban, hogy miért nincs olyan szerencsém, hogy egy normális csaj a szomszédom, akivel néha ki lehetne ülni a teraszra dumálni, akit a "párjával" át lehetne hívni grillezni.

Alapból nem csak a hidrogén lady szomszéd idegesít, hanem minden ilyen fajta némber, akik szándékosan nős pasikra hajtanak, és abban élvezkednek, hogy ő milyen jó nő, mert sikerült elvenni mástól a férjet.

Tegnap például összefutottam a hölgyikével a boltban, volt szerencsém közelről is megnézni, előttem állt a sorban, és most tényleg nem féltékenységből, vagy rosszindulatból, de a hidrogén szőke hosszú haján kívül, és hogy vékony semmi más "jó nőre" utaló dolog nincs rajta. Még a körme is le van rágva és piszkos, ami nem épp túlzott ápoltságra utal.

2014. márc. 22. 09:25
 50/56 anonim ***** válasza:
25%
Nem a vekonysagtol meg szokesegtol lesz jo no valaki, hanem a kisugarzastol :) en kb 30 kiloval vagyok nehezebb, mint a ferjem exe ;) de jobb no vagyok nala ezerszer ;)
2014. márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!