Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szomszéd...

Mit csináljak a szomszéd szőke macával?

Figyelt kérdés

Párommal meguntuk a városi életet, nyugodt élet reményében vidéken vásároltunk egy családi házat. Úgy gondoltuk a gyereknek is jobb lesz, ha nem plázákban és paneltömbök közt nő fel.

Minap gereblyéztem az udvaron (a kerítés és a kert még nincs készen, csak ideiglenes drótkerítés van felhúzva), mikor észre vettem, hogy a szomszéd oldalon a kert végén egy hidrogénezett hajú szőkeség ólálkodik a mi telkünk felé és nagyon leskelődik. Mikor észre vett, félre vetette a fejét, nem is köszönt és elballagott. Férjemnek meséltem, hogy mi történt, erre kiderül, hogy ő már ismeri, a szőkeség már volt nálunk, mikor ÉN nem voltam ott. Valami ronda macskával ballagott át, megkérdezni, hogy a miénk -e. Persze még ott sem laktunk, még csak a férjem dolgozgatott a ház körül a barátaival. Erre ma beállított a férjem egyik barátja, és megkérdezte, hogy a "jó nő azóta nem volt nálatok?"

Teljesen kiborultam. Közöltem a férjemmel, hogy min. 2 méter magas betonkerítést akarok az egész telek köré, és olyan kaput, amin nem látni be, és ha megtudom, hogy ez a szőke pipi még egyszer beteszi hozzánk a lábát, ha nem vagyok otthon, gereblyével vágom végig. Nekem itt nem fogja bámulni, ahogy a férjem póló nélkül mossa a kocsit, és nem vagyok hajlandó a haverok miatt áthívni az esti grillezésre sem.

Igen, talán féltékeny vagyok és ideges. Már utána kérdeztem a kedves szomszéd csajnak, állítólag nemrég már szétszedett egy családot, ahol még kicsi gyerek is volt, miatta váltak el. Nem tudom mi tévő legyek, mert anyukám meg mindig azt mondogatja, hogy rossz szomszédi viszony olyan mint egy átok, és épp a nyugalom miatt költöztünk vidékre. Mit javasoltok?



2014. márc. 20. 19:31
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
74%

"Na és mi van, ha mégis hűtlen típus? Vagyis eddig hűséges volt, de tudod, nem zörög a haraszt ha nem fújják... "


Ha ez bármilyen okból kiderül, akkor vége a kapcsolatnak.

1. Aki hűtlen, azzal nem vagyok kapcsolatban.

2. Felnőtt embert nem őrzök, megbízok benne.

3. Szerencsére nincs önértékelési problémám, hogy mindenhol potenciális veszélyforrást lássak.

2014. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Szerintem kevés olyan nő van, aki szülés után néhány hónappal tökéletesen meg van elégedve magával, és majd ki csattan az önbizalma :)
2014. márc. 22. 19:57
 53/56 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak a külsőmet tartom értéknek magamban, régen rossz lenne, ha csak ezzel tudnék valakit magam mellett tartani.
2014. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező, lehet, hogy kevés van, de van. Én ezek közé tartoztam. Nem híztam meg, de az alakom teljesen megváltozott, és mivel előtte gyakran jártam a konditerembe, terhesség alatt meg sose, így nem ugyanazt láttam a tükörbe, mint előtte. De nem zavart. Mert volt egy boldog családom. Közös szerelemgyerekünk született a férjemmel, akivel életünk legboldogabb szakaszába léptünk ezzel. Minden addiginál jobban éreztem, hogy összetartozunk. És ez épp elég önbizalmat adott. Az, hogy van egy szerető társ mellettem, egy csodaszép és egészséges gyermek a karjainkban, és család lettünk. Ha valakinek ez nem ad elég önbizalmat, és kiegyensúlyzottságot, ott szerintem baj van.


Ha valaki szülés után elkezdi ezt, amit te, és ilyen szinten féltékenykedik, ott megkockáztatom azt a kijelentést, hogy nem kellett volna gyereket szülni addig, amíg nem zavarhatnak be a képbe "szőke macák".

2014. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:
Kedves 54-es. Először is gratulálok a tökéletes és boldog házasságodhoz. Szerencsés vagy, hogy a férjednek nincs olyan barátja, aki folyamatosan felhívja a figyelmét minden "jobban" kinéző nőre. Hidd el, ha lenne, neked is idegeidre menne a dolog. Gondolkodtam ezen a dolgon azóta, és úgy látom, jobb lesz, ha legközelebb elbeszélgetek ezzel a baráttal, mert igazából ő gerjeszti a problémát, és ülteti belém az ideget. Lehet, ha ő nem kezd el "jó nő"-zni, nem is lett volna semmi probléma.
2014. márc. 22. 20:40
 56/56 anonim ***** válasza:
96%

Párom szült nekem két leányzót, igen, meghízott egy kicsit, DE attól még ugyanaz a nő maradt, Őt szeretem, hozzá megyek haza minden nap.

Ettől függetlenül én is megnézem a többi nőt is, de ennyi.

A cukorbeteg is megnézi a cukrászda kirakatát!

2014. márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!