Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szomszéd...

Mit csináljak a szomszéd szőke macával?

Figyelt kérdés

Párommal meguntuk a városi életet, nyugodt élet reményében vidéken vásároltunk egy családi házat. Úgy gondoltuk a gyereknek is jobb lesz, ha nem plázákban és paneltömbök közt nő fel.

Minap gereblyéztem az udvaron (a kerítés és a kert még nincs készen, csak ideiglenes drótkerítés van felhúzva), mikor észre vettem, hogy a szomszéd oldalon a kert végén egy hidrogénezett hajú szőkeség ólálkodik a mi telkünk felé és nagyon leskelődik. Mikor észre vett, félre vetette a fejét, nem is köszönt és elballagott. Férjemnek meséltem, hogy mi történt, erre kiderül, hogy ő már ismeri, a szőkeség már volt nálunk, mikor ÉN nem voltam ott. Valami ronda macskával ballagott át, megkérdezni, hogy a miénk -e. Persze még ott sem laktunk, még csak a férjem dolgozgatott a ház körül a barátaival. Erre ma beállított a férjem egyik barátja, és megkérdezte, hogy a "jó nő azóta nem volt nálatok?"

Teljesen kiborultam. Közöltem a férjemmel, hogy min. 2 méter magas betonkerítést akarok az egész telek köré, és olyan kaput, amin nem látni be, és ha megtudom, hogy ez a szőke pipi még egyszer beteszi hozzánk a lábát, ha nem vagyok otthon, gereblyével vágom végig. Nekem itt nem fogja bámulni, ahogy a férjem póló nélkül mossa a kocsit, és nem vagyok hajlandó a haverok miatt áthívni az esti grillezésre sem.

Igen, talán féltékeny vagyok és ideges. Már utána kérdeztem a kedves szomszéd csajnak, állítólag nemrég már szétszedett egy családot, ahol még kicsi gyerek is volt, miatta váltak el. Nem tudom mi tévő legyek, mert anyukám meg mindig azt mondogatja, hogy rossz szomszédi viszony olyan mint egy átok, és épp a nyugalom miatt költöztünk vidékre. Mit javasoltok?



2014. márc. 20. 19:31
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem meg hagyd hogy dugjanak, előbb utóbb fognak és ez ellen nem tudsz tenni
2014. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
24%
Es rögtön ugyanazt leszögeznem a ferjemmel is h mehet a jo k...a anyjaba a haverevel egyutt a " jónöhöz" , igy ne felj mert felebred az urad!
2014. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
96%

"Nekem itt nem fogja bámulni, ahogy a férjem póló nélkül mossa a kocsit"


Ne is hagyjad!

Adjál a férjedre egy melltartót!!

2014. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 Frigg ***** válasza:
75%

Megértem, hogy bosszant a helyzet, azonban szerintem sem kellene túlzásba esned. Valószínűleg engem is zavarna valamennyire a tény, hogy amíg nem voltam otthon, átjött a szomszéd csini barátkozni. Amivel alapjáraton nem is lenne gond, mert nem fogok csak azért utálni valakit, mert nő, és szép is. De az, hogy utána engem látványosan elkerül, vagy le se pottyant, az már zavarna. Akkor hova tűnt a nagy barátkozósdi? Ezzel most nem azt mondom, hogy a nőci mindenképp a férjedre hajt, de ez már lehet, hogy zavarna engem is.

Én azt tenném a helyedben, hogy valahogy mégis megpróbálkoznék megismerkedni vele. Ha legközelebb is arra csámpázik, vagy leselkedik, ráköszönnék, hogy heló, hallottam férjemmel már találkoztál, xy-vagyok, üdv szomszéd. Aztán meglátjuk. Vagy akár át is hívnám ismerkedős beszélgetésre. Ha igent mond, oké, ha nem, akkor esetleg a férjemet is megkérném, hogy hívja át. Ha akkor is nemet mond, akkor úgy kell neki, de ha igent, akkor már komolyabban elgondolkodnék. Bár lehet én cifrázom ennyire túl :D de én valószínűleg ezt tenném.


Férjemet nem nyúznám vele, fölösleges, mert még rám lenne ideges. Az alaptalan féltékenység sosem vezet jóra.


23/N

2014. márc. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
83%

És ilyenkor te hallod magad?

"Szétszedett egy családot"??? Ne viccelj már! Mindenhez két ember kell, ébresztő!

Strandra se jársz a férjeddel, nehogy észrevegye valaki póló nélkül?

Vagy bízzál a párodban vagy legalább maradj csendbe,mert addig hitetlenkedsz, hogy okod ad a féltékenységedre!

2014. márc. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
89%

Ha eddig nem adott okot rá,hogy féltékenykedj, most se tedd.

Én is megmondanám a havernak, hogy menjél akkor át a jónőhöz....ha annyira tetszik.

Viszont a barátkozás jó ötletnek tűnik a szőkenővel...

Csakhogy.Azért ne felejtsük el, hogy sokszor pont a legjobb barátnővel, baráttal csalják meg az embert.

2014. márc. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
43%
Te beteg vagy...
2014. márc. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
74%
38% gondolkodtál már egy jó pszichológuson? Jobb lenne, ha a paranoid téveszméid miatt nem bujtogatnád a kérdezőt.
2014. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, én vagyok a szomszéd maca! Gyere át és lerendezzük :D
2014. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

Értékelem a vicces megjegyzéseket is. :)

Látom olyanok is vannak, akik hasonló természetűek, mint én. Nem tagadom, ha valaki szemet vet a férjemre, átmegyek sárkányba. Lehet mondani, hogy önbizalomhiány, vagy féltékenység, de én inkább úgy vélem, hogy védem a családomat, és más lo..ónak KUSS! Mai világban csodálkoztok, hogy az ember így reagál, mikor az a divat egyes maca körökben, hogy nem szingli pasik után húzza a belét, hanem családos kell, akinek már van háza, autója, háttere, kisemmizzük majd az asszonyt, meg a gyereket, gyerektartás csökkentésért pereskednek, hogy ne kelljen fizetni. Mennyi ilyet láttam már, hogy a pasinak elmegy az esze, lekoccan egy ilyen senkivel, mert hát a családban ugye gondok vannak, amiket meg kell oldani, anyagi jellegűek, gyerek nyűgös, stb. stb. a liba meg ugye nem nyafog, csak szétrakja a lábát és felveszi a művigyort, meg "Te vagy az Isten!". Persze csak egy darabig, aztán a pasas fél-egy év után meg vissza szeretné magát könyörögni a feleséghez, mert rájön, hogy az 100x jobb volt, mert a lóvét kajára, gyerekre, házra költötte, nem szexi ruhákra, festékekre, szolira, műcsöcsökre. Az asszony főzött, takarított, a maca meg csak dugni tud, és költekezni. Paranoia? Csak az ismerőseim közt a városban idén (pedig csak 3. hónap van) hárman válnak ilyen szutyok miatt.

2014. márc. 21. 10:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!