Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenlem magam a párom...

Szégyenlem magam a párom előtt a tegnap este miatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tegnap este értünk haza a párommal, édesanyámnak már akkor rossz kedve volt, még csak nem is köszönt. Kérdeztem mi baja, nem válaszolt. Párommal még beszélgettünk egy kicsit,aztán felhoztam neki, hogy aludjon nálunk. Szóltam anyunak is, erre ő totálisan kiakadt és ordibálni kezdett, ha a párom nálunk alszik, akkor ő "eltakarodik itthonról". Magyarul burkoltan ki lett vágva a lakásból. Nagyon szégyelltem magam a barátom előtt, láttam hogy neki is kellemetlen a dolog. Nagymamám is velünk él, ő is sokszor hozott már kellemetlen helyzetbe. Ha a párom nem akart enni, akkor rákiabált, hogy ne is egyen, mert úgy is meg van mérgezve. Lassan már egy éve együtt vagyunk, de eddig csak 2x aludtunk együtt, ugyanis ebből mindig cirkusz van itthon és 3-4 napig nem szól hozzám senki. Mama azt állítja, amíg nem vagyunk férj és feleség, addig nem alszunk együtt. Annyira kellemetlen nekem ez az egész. Már megfordult a fejemben is, hogy elhagyom a barátom, nincs szívem ilyennek kitenni, mert ő nem ezt érdemli. Mit csinálhatnék?


21/L


2014. márc. 23. 07:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Mi sem aludhatunk otthon együtt a párommal otthon (mindketten Fiúk vagyunk), mi úgy oldjuk meg, hogy szállásra járunk, van már 4 ezer forintért normális, erre dobjuk ossze a pénzt... Nekem eszembe nem jutna ott hagyni a párom ez miatt, inkább a családom hagynám ott, már Bocsi, ha Ennyire utálatosak..."


nagyon nem értem a szüleiteket, mire jó ez nekik....


kérdező, felnőtt vagy, költözz!

2014. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hagyd is ott, jót teszel vele neki, legalább talál egy értelmes lányt, aki kiáll érte.


És hozzá nem tudtok menni? Amúgy meg próbáld leszrni, mert rámegy a kapcsolatotok. De ha neked az idegbeteg családod fontosabb, legyen. Te tudod.


Én is ilyen kis betoji voltam, nem jártam sehová, mert jaj, mit szólnak érte, stb., de amikor barátom lett, onnantól ő vált a legfontosabbá, és nem érdekelt mások véleménye. Kicsit több, mint egy éve vagyunk együtt, nemrég költöztünk össze, a család (problémásabb része) pedig elfogadta - mintha tudott volna bármit tenni.


De, ha így viselkedsz, lehet ő fog lépni. Nekem legalábbis tuti elegem lenne egy idő után, hogy a kedvesen tutyimutyi.

2014. márc. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!